Роздрукувати сторінку

Вінницька філія Університету сучасних знань, ВФ УСЗ

« Назад

11.06.2015 14:59

Університет сучасних знань – це вищий учбовий заклад комерційної форми власності, сформований у січні 2002 року. Заклад утворений громадською спілкою Товариство «Знання» України, що володіє 60-річним досвідом науково-видавничої та навчальної роботи на території України.

Вінницька філія Університету сучасних знань, ВФ УСЗ

Університет сучасних знань грає важливу роль в навчальній галузі, так як навчальна робота відбувається згідно з сертифікатом (МОН АЕ серія № 458309 від 01.07.2014 р.) по денній та заочній формі навчання за освітньо-спеціалізованими рангами «Молодший фахівець», «Бакалавр», «Спеціаліст» та «Магістр».

ВНЗ надає змогу одержувати вищу освіту і диплом державного значення на комерційній основі.

Формування подальших спеціалістів проводиться за кваліфікаціями, які є найбільш затребуваними на ринку праці.

Контакти Вінницької філії Університету сучасних знань

Адрес: м. Вінниця, вул. Фрунзе, 4.

Телефони приймальної комісії:

(0432) 65-89-88;

(0432) 65-89-81;

(0432) 65-89-87.

E-mail: [email protected]; [email protected]

ВФ УСЗ

Загальна інформація про Вінницьку філію Університету сучасних знань

Вінницька філія Університету сучасних знань сформована у липні 2002р. як функціональний підрозділ Університету сучасних знань. Навчання у Вінницькій філії УСЗ відбувається за перспективними на ринку праці напрямами формування. Організація учбового процесу у Вінницькій філії УСЗ пов’язана з запровадженням у практику модерних навчальних технологій, поповненням змісту освіти інноваційними засобами та методами навчання з врахуванням передових здобутків педагогічної науки, об’єднанням академічного навчання та інтерактивних методик.

Ціллю Вінницької філії УСЗ є забезпечення якісними, модерними, актуальними на ринку праці навчальними послугами та предоставлення  змоги молоді одержувати вищу освіту на базі інноваційних технологій навчання.

Освіта в Університеті сучасних знань відбувається за визначними на ринку праці напрямами, при цьому кошти за навчання є одними з найбільш задовільних в Україні.

Здійснення учбового  процесу на підрозділах та відділеннях закладу пов'язана з запровадженням у практику модерних освітніх технологій, поповненням змісту освіти новітніми формами і методами навчання з врахуванням визначних здобутків педагогічної науки, синкретизму академічного навчання та інтерактивних методик.

Вінницька-філія-Університету-сучасних-знань, ВФ УСЗ

Види навчання у Вінницькій філії УСЗ

- денна та заочна види навчання.

Типи освітньо-спеціалізованих рангів:

- бакалавр;

- спеціаліст

Перелік підрозділів:

- правознавство;

- філологія (англійська і німецька мова);

- фінанси і кредит;

- облік і аудит;

- менеджмент.

Навчальний процес на найвищому рівні забезпечує дружній педколектив наукових співробітників високої спеціалізації (який на 80% формується з докторів і кандидатів наук) і 65-річний досвід організації «Знання».

Матеріально-технічна структура Вінницької філії УСЗ: облаштовані аудиторії, лінгафонні класи, комп'ютерні приміщення, бібліотека, надання доступу в Інтернет. Студентам видаються посібники та учбово-методичні комплекси.

Учбовий процес на підрозділах і факультетах Університету сформований на запровадженні модерних навчальних технологій, методів і засобів навчання з врахуванням визначних здобутків педагогіки, поєднанням інтерактивних методик та академічного навчання. Діяльність студентів у процесі навчання відбувається на базі інтегрованих учбових  планів. Знання, практичні здібності та ділові уміння, одержані в період навчання дають змогу у подальшому студентам одержати достойну роботу.

Наукові співробітники ВНЗ створили ряд учбових підручників і посібників, поміж яких праця «Антропологія права».

При Університеті створено підрозділ довузівського формування для майбутніх абітурієнтів, який допомагає у навчанні до тестування. Слухачі, які завершили курси, зараховуються до ВНЗ на простіших умовах.

Отже, Вінницька філія УСЗ радо запрошує усіх бажаючих для отримання якісної освіти, а також навчитися застосовувати свої вміння та здібності.

З повагою "Multicellphone"!