Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 19. Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕК КНТЕУ

Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕК КНТЕУ

« Назад

11.06.2015 14:46

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ - вища учбова установа I рівня кваліфікації.

Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕК КНТЕУ

Історія ВТЕК КНТЕУ

Технікум був сформований відповідно до розпорядження Міністерства торгівлі Української РСР в 1967 році і називався Вінницький технікум громадського харчування.

У 1995 році технікум був реорганізований у Харківський технолого-економічний технікум (указом Міністерства освіти України № 342 від 12.12. 95 р.). Цього ж року технікум внесено до державного списку установ освіти з предоставленням ліцензії навчальної роботи з I рівнем спеціалізації.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 р. № 526 "Про покращення мережі вищих та професійно-технічних установ" Вінницький технолого-економічний технікум був знищений; цим ж розпорядженням був сформований Вінницький технолого-економічний технікум.

Коледж  діє як відділення університету без можливостей юридичної особи на підставі ст. 7 Закону України "Про підприємництво в Україні".

Коледж у своїй роботі керується діючим законодавством України, статутом КНТЕУ, який передбачає, узгодження  індивідуальних рішень і проведення роботи в межах прав, наданих закладом та указом про Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. За 42 роки свого становлення коледж сформував 12 тис. фахівців середньої ланки для різноманітних сфер економіки України.

Безпосереднє управління установою проводить директор.

ВТЕК КНТЕУ

Учбово-матеріальна структура Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Учбово-матеріальний склад ВТЕК КНТЕУ формується з головної будівлі та двох гуртожитків. Учбові кабінети знаходяться в 3-х поверховому приміщенні закладу та в гуртожитку № 2. У навчальному корпусі розміщені спортивний зал, актовий зал на 250 чоловік, бібліотека з читальним приміщенням, їдальня на 120 осіб.

Всі класи і аудиторії естетично оздоблені, обладнані технічними засобами навчання з автоматичним керуванням, що відповідає санітарно-гігієнічним потребам.

В Вінницькому торговельно-економічному коледжі є 5 комп'ютерних аудиторій, оснащених модерними ПК, 5 інтерактивних дощок. Коледж під’єднаний до сітки Internet.

Забезпечення учбового процесу ВТЕК КНТЕУ

Формування спеціалістів у коледжі проводять високоосвічені викладачі, які здатні створити високий рівень учбово-виховної діяльності, в т. ч.:

- з вищою кваліфікацією - 19 осіб;

- заслужені вчителі та заслужені співробітники народної освіти України - 2 особи;

- відмінники освіти України - 19 осіб;

- педагоги-методисти - 7 чол.

Крім того, для вивчення предметів запрошуються наукові співробітники ВНЗ III-IV рівнів кваліфікації.

Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕК КНТЕУ

Напрями навчання ВТЕК КНТЕУ

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ здійснює формування молодших фахівців за таким спрямуванням:

- Харчова промисловість та переробка аграрної продукції;

- Економіка та підприємництво.

Виховна діяльність Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

В коледжі створена чітка структура виховної роботи. В основу здійснення якої покладено: Конституцію України; Закони України «Про освіту», «Про вищу освіту»; «Програму правової освіти жителів України»; «Розпорядження про коледж», «Правила внутрішнього розпорядку закладу», гуртожитку, та інші законодавчі документи.

Структура виховної роботи, яка сформувалася в закладі передбачає об’єднання учбового і виховного процесів, а саме управління коледжу, керівники груп, педагоги, студентські спілки через різноманітні форми діяльності надають увагу високоякісному навчанню студентів, збільшенню їх духовності, культури, покращенню дисципліни.

Виховна діяльність ціленаправлена на виховання національно-свідомого жителя, спроможного проявити свої вміння, віднайти своє місце в житті, посісти в ньому активну громадянську позицію, бути ціленаправленою, принциповою, справедливою особистістю, спроможною протистояти вимогам глобалізації життя.

В ВТЕК КНТЕУ здійснюються виховні заходи, які дуже добре мають вплив на світогляд студентів – «Дні здоров’я», «Міс коледжу», «Містер коледжу», тематичні вечори в гуртожитку, огляди художньої творчості груп, Андріївські вечорниці, козацькі забави, «Пісні та танці з педагогами», тижні циклових комісій, конкурси професійної творчості, бесіди, зустрічі з захоплюючими людьми, театральні вечори, вечори гумору, спортивні заходи тощо. Тематика виховних годин різна, направлена на впровадження різноманітних аспектів життя студентів.

Не один посібник можна б було видати про студентів закладу. «Нашого цвіту - по всьому світу». Студенти закладу діють по всій території минулого СРСР. Але головне полягає в тому, що успіхи  студентів, адже вони –  зерно закладу, розкидані по світу. Тільки за минулі роки 126 з тих, хто діють в Україні, стали керівниками організацій, 72 - педагогами КНТЕУ, коледжів, технікумів, профтехучилищ, 225 – майстрами виробничого навчання та завідувачами виробництвом; 75% студентів продовжують освіту у ВНЗ ІІІ-ІY р.а. Урядові відзнаки отримали студенти Н.П. Ткаченко, Д.К. Хоцела, Л.С. Гришина, М.К. Ніколайчук.

Студентські гуртожитки ВТЕК КНТЕУ

Студентські гуртожитки назначені для проживання під час навчання не місцевих студентів денного та заочного підрозділів,  а також студентів із категорій дітей-сиріт та дітей, які не мають батьківської турботи, за умови не існування в них іншого місця житла.

Гуртожитки закладу створені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У гуртожитках вибирається рада студентського самоврядування, яка є проміжним середовищем між керівництвом коледжу та молоддю. Рада гуртожитку є творчим помічником у діяльності, яка протягом учбового року вдало функціонує з проблем планування, проведення та координації виховної діяльності у гуртожитку.

Для студентів є місце відпочинку, клас для самопідготовки та аудиторія активу ради студентського самоврядування.

Отже, Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ – це сучасний заклад освіти, який надає студентам міцні знання та гарні неповторні роки життя в гуртожитку.

З повагою "Multicellphone"!