Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 46. Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ОРІДУ НАДУ

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ОРІДУ НАДУ

« Назад

23.06.2015 14:00

Формування структури безперервної професійної освіти державних службовців стало важливою вимогою та головним фактором покращення державності і становлення соціально-орієнтованої ринкової економіки.

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ОРІДУ НАДУ

Головне місце та важлива роль в складі учбових закладів системи формування, перепідготовки та збільшення спеціалізації державних службовців належить Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональним підрозділам. Навчання кадрів вищої спеціалізації в області менеджменту, державного управління та керівництва проектами, яка проводиться Одеським регіональним інститутом державного управління, має стати плідним вкладом у становленні нового кадрового приміщення як для державної служби так і в сфері підприємницької роботи.

Постановою Президента України в 1995 році був сформований Одеський підрозділ Української Академії державного управління при Президентові України, який в 2001 році реорганізовано в Одеський регіональний інститут державного управління, який здійснює функції вищого учбового закладу за IV рангом кваліфікації. Директором інституту є Іжа Микола Михайлович, канд. економічних наук. На освіту в Одеський регіональний інститут державного управління за держзамовленням беруться жителі України не зважаючи на стать, які мають вищу освіту (диплом фахівця або магістра).

ОРІДУ включений в структуру ВНЗ національної академії держуправління при Президентові України і є головним таким закладом на Півдні України: включаючи Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області.

Контакти Одеського регіонального інституту

Адреса: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22.

Телефон: (0482) 63-86-55.

Освітньо-методичний процес створюють 10 кафедр. До учбового процесу приєднуються високоосвічені професорсько-педагогічні кадри, вчені України і вчені закордонних держав, фахівці-практики, які володіють досвідом діяльності в органах державного управління.

На теперішній час в закладі проводиться формування спеціалістів наступних освітньо-кваліфікаційних рангів: бакалавр, спеціаліст, магістр, кандидат наук, доктор наук на відділеннях:

- Відділення державного управління;

- Відділення менеджменту.

В ОРІДУ НАДУ діє аспірантура та докторантура. Інститут має у своїй структурі науково-технічну бібліотеку, що має унікальну добірку книг з профільних спеціальностей. Одеський регіональний інститут державного управління має розгалужену матеріально-технічну структуру: технічно оснащені аудиторії, модерні комп'ютерні кабінети.

Всі нужденні студенти забезпечуються комфортабельним гуртожитком.

Інститут держуправління є функціональним відділенням Національної академії державного управління при Президентові України, розташованої в Києві.

Викладання в закладі проводиться на трьох мовах: українською, англійською, російською. Сам інститут розташований в курортній зоні міста, поряд знаходиться коридорно-блочний гуртожиток, в якому можуть розміститися шістсот осіб. У всіх кімнатах гуртожитку проведено інтернет.

В Одеському регіональному інституті державного управління проводиться формування спеціалістів за договорами, так і за держзамовленням у областях менеджменту, державного, публічного управління проектами.

ОРІДУ НАДУ

Навчання в закладі відбувається за денною, заочною, вечірньою, заочно-дистанційних формах на бюджеті і за контрактом.

Матеріальна база Одеського інституту постійно модернізується, в аудиторіях встановлено сучасні меблі, спеціалізовані технічно оснащені сучасною технікою, сучасними комп'ютерами, аудіо - відеотехнікою.

В освітньому процесі впроваджені інноваційні методи навчання, мережа освітнього телебачення між інститутами (філіями і головним ВУЗом), система моніторингу учбовим процесом та ін.

На першому поверсі інституту розташована студентська їдальня, в якій можна поснідати, пообідати, повечеряти. Так само є буфет.

При закладі сформовано культурний центр, в якому функціонують такі творчі колективи: хорового та вокального співу, бальних і народних танців, фольклорно-етнографічний та ін. В Центрі регулярно проводяться концерти, вистави, дискотеки, вечори відпочинку, зустрічі з ветеранами і т. д.

Не обійшли увагою в інституті і спортсменів, діють спортивні секції з п'яти видів спорту, регулярно проводяться спартакіади, змагання.

Випускники ОРІДУ НАДУ після завершення навчання отримують дипломи державного значення.

Головні напрями діяльності Одеського регіонального інституту державного управління:

- формування держслужбовців за очною, вечірньою та заочною формами навчання за кваліфікацією “державне управління” з наданням спеціалізації “магістр державного управління” (бюджет, контракт);

- формування спеціалістів за заочною формою навчання за кваліфікацією “державне управління” з напрямком в сфері “управління охороною здоров’я” та наданням спеціалізації “магістр державного управління” (контракт);

- формування в магістратурі спеціалістів за денною та заочною формами навчання за кваліфікацією “управління проектами” з наданням спеціалізацїі “керівник проектів і програм” (контракт);

- формування на основі повної середньої освіти спеціалістів за очною та заочною формами навчання за освітньо-спеціалізованим рангом фахівець з наданням спеціалізації “спеціаліст менеджменту організацій” (контракт);

- збільшення спеціалізації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування методом покращення та поглиблення фахових знань і умінь, потрібних для їх професійної роботи;

- створення рекомендацій щодо збільшення ефективності роботи апарату органів державної влади в регіоні;

- здійснення наукових досліджень в сферах “Державне управління” та “Управління проектами та становлення виробництва”.

Отже, ОРІДУ НАДУ – це сучасний заклад освіти, який надає міцні ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою "Multicellphone"!