Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 34. Коледж зв'язку та інформатизації Одеської національної академії зв'язку імені О. С. Попова, КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

Коледж зв'язку та інформатизації Одеської національної академії зв'язку імені О. С. Попова, КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

« Назад

Коледж зв'язку та інформатизації Одеської національної академії зв'язку імені А. С. Попова - вища освітня установа I-II рангів кваліфікації.

Коледж зв'язку та інформатизації Одеської національної академії зв'язку імені О. С. Попова, КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

Рівень спеціалізації Коледжу окреслюється Ліцензією про кваліфікацію, а напрямки, за якими Коледж навчає молодших фахівців і бакалаврів, визначаються сертифікатом на можливість надання освітніх послуг. Сертифікат і Ліцензія повинні відповідати потребам та бути затвердженими у порядку, зазначеному КМУ, МОН України.

Контакти Коледжу зв’язку та інформатизації

Телефон: (048) 722-33-55, 728-97-71.

Адрес: м. Одеса, Олександрівський проспект, 6.

Сайт: http://www.college.onat.edu.ua.

E-mail: [email protected]

Історія становлення КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

Становлення КЗІ ОНАЗ ім. А. С. Попова здійснилося ще в 1900 році, коли в Одесі було сформовано Вищі курси телеграфних механіків, які навчали студентів для південного краю Російської імперії. Будівлі курсів перебували на Старопортофранківській, 16. У 1918 році був створений Одеський електротехнікум зв'язку, 1923 р. став Одеським вищим електротехнікумом сильних струмів ім. Р. Гринько (ОВЕ). Після 4-ох років освіти студентам ОВЕ давалася спеціальність інженера.

У 1925 році при Вищому електротехнікумі формується слабкострумовий підрозділ з 3-ма групами телеграфістів, телефоністів і радистів. З цього періоду в Одесі розпочалося навчання інженерів зв'язку.

За період свого становлення Одеський електротехнікум зв'язку сформував приблизно 40 тис. високоосвічених професіоналів.

У різні часи видозмінювалися кваліфікації та напрямки формування спеціалістів, втручалася війна та соціальні негаразди, але своє ім'я та високу престижність заклад не втрачав.

У 2003 р. електротехнікум зв'язку був реорганізований у технікум зв'язку та інформатизації. У той же рік він включений до структури ОНАЗ ім. А. С. Попова як її функціональне відділення.

У 2007 р. Технікум зв'язку та інформатизації змінено в КЗІ ОНАЗ ім. А. С. Попова.

КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

Загальна інформація про КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

На теперішній час заклад формує молодших професіоналів за традиційними кваліфікаціями у галузі телекомунікацій, так і з новітніми:

- "Встановлення, обслуговування і ремонт станційного устаткування електрозв'язку";

- "Технічне обслуговування і ремонт устаткування  зв'язку та організаційної техніки";

- "Встановлення, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв'язку радіомовлення та телебачення";

- "Створення та використання поштового зв'язку".

До вересня 2003 р. заклад проводив становлення молодших спеціалістів лише за заочною формою освіти.

У 2003 р. отримано ліцензію і вперше було проведено набір студентів на очну форму освіти за кваліфікацією "Телекомунікації" на основі повної загальної середньої освіти. У вересні 2004 р. розпочався набір студентів за цією спеціалізацією на очну форму навчання на базі основної загальної середньої освіти.

Згідно з розпорядженням ДАК МОН України від 01.07. 2008 р. (Протокол № 72) заклад удостоєно класифікованим за І рангом. В структуру установи включено циклові комісії:

- природничо-математичного формування;

- гуманітарного та соціально-економічного формування;

- телекомунікаційних структур та мереж;

- структур радіозв'язку;

- інформаційних структур та організаційної техніки.

Матеріально-технічна структура КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

До матеріально-організаційної структури закладу включено два учбових приміщення та методичний клас, який володіє досить вагомим фондом учбово-методичної літератури.

Як функціональне відділення ОНАЗ ім. А. С. Попова коледж застосовує учбові майстерні, бібліотеку з читальним залом, технічний центр, Підрозділ гуманітарної освіти і становлення, студентські гуртожитки, спортзал і т. д. В минулі роки здійснено збільшення комп'ютерного кабінету на основі модерних ПК та ремонт більшості кабінетів закладу.

Виховна діяльність в КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

У коледжі направлену значну увагу виховній діяльності зі студентами. Замісник керівника з учбово-виховної діяльності Ящишин Я. та класні керівники освітніх груп здійснюють і організовують позанавчальні заходи, направлені на всестороннє формування кожного студента як повноцінної людини. З цією ціллю організовуються різні екскурсії, свята та культурні заходи.

Студенти очної форми навчання приймають творчу участь у Загальноукраїнському конкурсі команд КВН, розумовій грі "Дебати", яка формує лідерські уміння кожного студента, чемпіонатах по грі "Що? Де? Коли?", Волонтерських заходах, постійних міських військово-спортивних турнірах "Щит Батьківщини", спортивно-патріотичне свято "Старти надій" та інших конкурсах поміж ВНЗ I-II рангів кваліфікації міста Одеси і області.

Співпраця КЗІ ОНАЗ ім. О. С. Попова

Коледж зв'язку та інформатизації має тісні контакти з функціональними відділеннями ВАТ "Укртелеком" та УДППЗ "Укрпошта", а також товаришує з Львівським і Харківським коледжами зв'язку Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій з методичних проблем, поширення інноваційних педагогічних технологій створення учбово-виховного процесу.

КЗІ ОНАЗ здійснює формування молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Радіоустаткування, радіоелектронні апарати та зв'язок;

- Економіка та підприємництво.

Головними функціональними відділеннями Коледжу є: Денний підрозділ, що поєднує учбові групи за кваліфікаціями, на які Коледж володіє ліцензіями і сертифікатами; Заочним підрозділом, який поєднує учбові групи певних кваліфікацій заочної форми навчання; підрозділ довузівського формування та збільшення спеціалізації.

Отже, Коледж зв'язку та інформатизації ОНАЗ ім. О. С. Попова – це сучасний заклад, який формує високоосвічених спеціалістів для ринку праці України.

З повагою "Multicellphone"!