Роздрукувати сторінку

Одеський національний медичний університет, ОНМУ

« Назад

З 1994 року ректором університету є доктор медичних наук, професор, академік і член президії Академії медичних наук України і Міжнародної академії ім. Альберта Швейцера Валерій Миколайович Запорожан. Сьогодні університет ліцензований IV рівнем акредитації.

Одеський національний медичний університет, ОНМУ

Контакти ОНМУ

Адреса:65082, м. Одеса, Валіховський провулок, 2.

Телефон: 38 0482 23 33.

Напрями навчання в ОНМУ:

- Медицина та ветеринарія.

ОНМУ

Історія Одеського національного медичного університету (ОНМУ)

Історія навчального закладу бере початок з відкриття в Новоросійському університеті медичного факультету у вересні 1900 р. А в 1922 р. факультет був виділений в самостійний вищий навчальний заклад, який за роки існування перетворився на один з провідних університетів в області медицини.

Професорсько-викладацький склад налічує 106 професорів - докторів наук, 410 кандидатів наук – доцентів.

Матеріально-технічна база Університету – це 12 корпусів, 608 навчальних аудиторій, лабораторій та кабінетів, 48 клінічних баз, 6 гуртожитків.

Сьогодні в стінах Університету отримують освіту близько 6000 тисяч студентів, серед яких 1300 громадян 52 країн світу.

Студенти отримують освіту на 58 кафедрах 6 факультетів:

1. Медичний:

- педіатрія;

- лікувальна справа;

- медико-профілактична справа.

2. Фармацевтичний.

3. Стоматологічний.

4. Міжнародний.

5. Післядипломної освіти:

- підвищення кваліфікації і перепідготовка;

- лікувальне відділення;

- відділення комплектації циклів;

- інтернатура.

6. Медичний коледж:

- зубопротезне відділення;

- медсестринське відділення.

Одеський національний медичний університет, ОНМУ

За останні роки були відкриті унікальні науково-лікувальні підрозділи:

- Багатопрофільна університетська клініка;

- Стоматологічна клініка;

- НДІ клінічної біофізики;

- НДІ молекулярно-генетичної та клітинної медицини;

- Лікувально-діагностичні центри (мікрохірургії ока, дитячої кардіологи, кардіоревматології, ендоскопічної та лазерної хірургії, токсикології та ін.).

У своїй діяльності Одеський національний медичний університет віддає пріоритет навчальній діяльності, плани якої складаються відповідно до вимог Болонської системи. Елементами процесу навчання є: кредитно-модульна система, тестування, незалежна система експертної оцінки знань, дистанційне навчання.

При Вузі створено видавничо-поліграфічний комплекс сучасного типу, який займається видавництвом підручників і посібників від науковців університету. В цілому було випущено 170 найменувань видань, тираж яких склав 205 000 примірників. Також комплекс видає 4 наукових журнали.

Головним напрямком у навчальному процесі ОНМУ вважається придбання студентами практичних знань і навичок. Під час навчального процесу викладачі значну частину часу працюють зі студентами біля ліжка хворого, в операційних, лабораторіях та ін. У розпорядженні університету є 40 клінічних кафедр, які розташовані на базі 48 клінік і використовують у навчальному процесі 10 тисяч ліжок. На клінічних базах університету організовано близько 30 спеціалізованих лікувально-діагностичних центрів.

В Одеському національному медичному університеті є хороша матеріально-технічна та навчально-методична бази. Заняття у студентів проходять в 12 навчальних корпусах. Книжковий фонд університетської бібліотеки нараховує близько 1 млн. книг, свої послуги студентам та викладачам надає комп'ютерний науково-інформаційний центр з підключенням до Інтернет, що дозволяє одержувати необхідну науково-медичну інформацію з усіх кінців світу.

Для абітурієнтів щорічно проводиться День вибору професії, на якому кожен може дізнатися про переваги тієї або іншої спеціальності і т. д.

Навчання у ВНЗ здійснюється на бюджетній і платній основі.

Для безперервного ефективного профрозвитку провізорів і лікарів працює Центр дистанційної освіти.

Для студентів з інших регіонів України та іноземних студентів є студентські гуртожитки, в яких кожен, хто потребує, отримає місця для проживання.

Одеський національний медичний університет

Матеріально-технічна структура ОНМУ

В університетському спортивному комплексі працюють шість спортивних залів: настільного тенісу, ігрових видів спорту, шейпінгу, художньої гімнастики, аеробіки, легкоатлетичний манеж, тренажерний зал, в яких студенти можуть займатися в спортивних секціях: баскетболу, легкої атлетики, тенісу, гандболу, плавання, гирьового спорту, міні-футболу, фехтування, боротьби дзюдо, самбо, боротьби, шахів. У всіх гуртожитках так само є тренажерні зали та спортивні майданчики.

Одеський національний медичний університет обладнаний сучасною технікою.

ОНМУ пишається своїми музеями. До їх складу входить один з найстаріших, створений в 1900 році, професійний музей України – анатомічний, в якому налічується більше трьох тисяч експонатів. Так само до складу Вузу входять патологоанатомічний та історичний музеї. Всі музеї допомагають студентам у їх професійному розвитку.

У Люстдорфі на березі Чорного моря для відпочинку і оздоровлення студентів створено спортивно-оздоровчу базу.

Більше двохсот п'ятдесяти студентів об'єднані інтересами і займаються в центрі творчості студентів "VITA", в якому вони активно беруть участь в більше тридцяти різножанрових творчих колективах, серед яких вокальна студія, ансамбль сучасного танцю, естрадного танцю, ансамбль фольклорного співу та інші.

Однією з головних завдань і цілей університет поставив за розширення зв'язків з іншими країнами за взаємними договорами, щодо подальшої інтеграції у світові та європейські медичні структури для вивчення досвіду в областях медосвіти і розвитку наукових досліджень.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, Одеський національний медичний університет – це сучасний медичний заклад, який надає високоякісну освіту.

З повагою "Multicellphone"!