Роздрукувати сторінку

Національна академія управління, НАУ

« Назад

10.06.2015 14:42

Національна академія управління була утворена в Україні в 1991 році. Сьогодні НАУ є серед найвизначніших вищих учбових закладів у країні, що надає високоякісне навчання на базі сучасної наукової, навчальної та матеріальної бази. Академія володіє четвертим ступенем кваліфікації, яка дає можливість їй гарантувати учням отримання під час навчального процесу чудової профільної освіти з правом видачі державного диплома магістра або бакалавра за вибраним напрямком.

 Національна академія управління, НАУ

Головна мета Національної академії управління – це надання вищої економічної, гуманітарної та технічної освіти, виховання національної еліти України для подальшої успішної діяльності. НАУ є багатогалузевим науковим і навчальним комплексом. Випускники академії завжди затребувані в різних галузях і сферах народного господарства. Національна академія управління має висококваліфікований викладацький склад. НАУ плідно контактує з визначними світовими громадськими організаціями, є дійсним членом численних громадських організацій з проблем освіти і культури. Сьогодні НАУ оснащена сучасною матеріальною базою, яка утворена з комп'ютерних залів, чудово обладнаних лабораторій та спеціалізованих кабінетів. У навчальному закладі працюють спортивні секції, відбуваються різні конкурси та фестивалі. На базі НАУ є військова кафедра і комфортабельний гуртожиток. За змогою та можливостями студенти Академії можуть навчатися одразу за двома напрямами, але за різними напрямами підготовки. Спільно з Університетом Ланкаширу проводиться програма другої вищої освіти за кваліфікацією МВА (спеціалізація - магістр ділового адміністрування).

Історія Національної академії бере початок у 1992 році. За роки становлення Академія досягла істотних результатів у сфері навчання фахівців-управлінців. На даний час Національна академія управління є лідером вищої освіти у всьому: і в професорсько-викладацькому складі, і в змісті навчальних програм, і в науково-методичному та інформаційно-технологічному рівні. Керує Академією доктор економічних наук, професор Єрохін Сергій Аркадійович.

До складу Академії включено відповідні факультети:

• Факультет економіки і підприємництва;

• Факультет права;

• Факультет комп'ютерних наук.

НАУ

Після закінчення учбового закладу студенти одержують освітньо-кваліфікаційний статус бакалавра, спеціаліста або магістра.

Сьогодні в Академії освіту здобуває  понад 2000 студентів на денному та заочному відділенні. Учбово-виховним процесом керують понад 200 висококваліфікованих досвідчених викладачів вузу. Завдяки співробітникам і керівництву Академії, тут панує справжня студентська атмосфера. Діють театри, клуби, художні студії, гуртки за інтересами. Любителям фізичної культури надає відмінну змогу присвячувати свій час спорту за своїм вибором Спортивний клуб Національної академії управління.

Національна академія управління розташована за адресом м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.

Недержавний вищий учбовий заклад IV рівня кваліфікації на платній і контрактній формі навчання підготовляє за рівневою системою, включаючи продовження навчання в аспірантурі та докторантурі, на денній та заочній формах.

Вступники мають змогу поглибити свої знання з основних курсів для вступу до ВУЗУ відвідавши підготовчі курси академії.

Молоді з інших міст, так само як і тим, хто потребує місця в проживанні, надаються місця у гуртожитку.

Вищу освіту в академії управління можна одержати за безліччю кваліфікаціям таких напрямів навчання: економіка і підприємництво, менеджмент, комп'ютерні науки та ін.

Будь-який студент може одержати гранти і знижки по оплаті за навчання йдучи за принципом, щоб менше платити потрібно краще вчитися.

Кожен студент може відшукати застосування своїм здібностям і талантам, вступити до створених в академії театри, клуби, художні студії. Спортсмени мають змогу займатися своїм улюбленим видом спорту в спортивному клубі НАУ.

Випускники університету по закінченні навчання одержують дипломи державного стандарту. Поміж випускників закладу міністри, державні службовці високих рангів, підприємці, фахівці. Дипломи академії визнаються навчальними та державними закладами Великобританії, Німеччини, Австралії, Канади, США. Студенти і випускники академії мають змогу опановувати освіту в магістратурі або аспірантурі в будь-якому учбовому закладі світу.

Кваліфікаційні рівні: бакалавр (термін навчання 4-4,5 роки), спеціаліст або магістр (термін навчання 1-3 роки).

Аспірантура даного вищого учбового закладу здійснює підготовку учнів за такими кваліфікаціями:

• економіка та управління підприємствами;

• економіка та управління національним господарством;

• фінанси, гроші та кредит;

• кримінально-виконавче право, кримінальне право та кримінологія.

Національна академія управління міста Києва вдало контактує з визначними університетами Великобританії, які, в свою чергу, предоставляють візову підтримку студентам, які хочуть далі здобувати освіту в Магістратурі, покращують умови вступу і забезпечують гнучку систему оплати навчання.

Основні напрями навчання в Національній академії управління:

• економіка, менеджмент, маркетинг;

• інформатика і комп'ютерні технології;

• юриспруденція і правознавство.

Національна академія управління, НАУ

Денна та заочна форми навчання проводяться за наступними спеціальностями:

• міжнародна економіка;

• маркетинг;

• фінанси;

• облік і аудит;

• банківська справа;

• комп'ютерні науки;

• правознавство.

При бажанні стати абітурієнтом Національної академії управління міста Києва, звертайтеся в приймальну комісію, де вам нададуть повну інформацію про необхідні документи для вступу у цей вищий навчальний заклад, термінах і умовах прийому абітурієнтів, а також інформацію про вступні іспити.

Отже, Національна академія управління це високотехнічний навчальний заклад України, який дає ґрунтовну освіту студентам.

З повагою "Multicellphone"!