Роздрукувати сторінку

Міжнародний університет фінансів, МУФ

« Назад

Шукайте вищий навчальний заклад, де можна отримати освіту і практичний досвід? При цьому для вас важливо, щоб цей ВУЗ був престижним і котирувався на ринку праці? Міжнародний університет фінансів відповідає всім вашим побажанням і вимогам. Враховуючи величезний досвід викладачів і їх рівень кваліфікації, ми можемо з упевненістю сказати, що абітурієнти, що поступають, по закінченні Вузу стануть справжніми фахівцями.

Міжнародний університет фінансів, МУФ

Програма навчання у закладі постійно оновлюється відповідно до змін в економіці, з вимогами Міністерства освіти, з новими віяннями у цій галузі науки. За роки своєї діяльності Міжнародний університет фінансів заробив відмінну репутацію серед випускників і багатьох роботодавців. Комп'ютеризовані аудиторії, сучасні лабораторії, інноваційні підходи у сфері освіти, досвід і кваліфікація викладачів - все це лише частина переваг Вузу.

Вимоги при вступі в МУФ не відрізняються від вимог інших навчальних закладів. Подробиці про подання документів і список факультетів можна дізнатися, відвідавши ВУЗ або, зв'язавшись іншим зручним для вас способом. Передбачена очна та заочна форма навчання, а також допускається контрактне навчання, якщо не поступили на бюджет.

ВУЗ є популярним серед абітурієнтів вищим навчальним закладом Києва, ліцензований за III рівнем акредитації. За роки функціонування університет посів високі позиції на ринку освітніх послуг України у сфері здійснення підготовки висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні в структуру університету входять наступні факультети:

- Факультет фінансів;

- Факультет банківської справи;

- Факультет обліку і аудиту;

- Факультет менеджменту організацій;

- Факультет маркетингу.

Підготовку фахівців вищої ланки при університеті здійснює магістратура. Студенти вузу мають можливість здобувати вищу освіту на денній, заочній або дистанційній формі навчання.

Університет пишається своїм науково-педагогічним потенціалом. В даний час в університеті працюють 105 осіб професорсько-викладацького колективу, серед яких 9 осіб - доктори наук, професори, а 64 - кандидати наук та доценти. Професійному здійснення освітнього процесу сприяють хороша матеріально-технічна та навчально-методична бази.

МУФ

Міжнародний університет фінансів розташований за адресою р. Київ, пр-т. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ", корп. 1 (ліве крило).

Університет з 2010 року має IV рівень акредитації. Навчання студентів здійснюється на денній, заочній, вечірній, дистанційній формі на бюджетній основі і з оплатою за контрактом за багаторівневою системою. Продовжити навчання можна в аспірантурі та докторантурі.

Для абітурієнтів, які бажають покращити свої знання з предметів вступу до ВНЗ, університет пропонує записатися і пройти навчання на підготовчих курсах.

Студенти можуть пройти навчання на військовій кафедрі, при цьому після закінчення навчання окрім диплома вищої освіти отримати погони лейтенантів запасу.

Іногороднім студентам надається місце в одному з гуртожитків, які перебувають у студмістечку НТУУ «КПІ». На його території знаходяться кафе, спортивні майданчики, хімчистка, пральня, студентський ресторан, продуктові магазини, аптека. У кожному з гуртожитків є мережа Інтернет.

З 1998 року на базі Донецького державного технічного університету працює Донецька філія МУФ.

Для тих, хто бажає отримати вищу освіту, цінуючи свій час і не витрачаючи час і фінанси на переїзд до місця навчання, продовжуючи працювати у себе в офісі може з допомогою дистанційних технологій навчатися в університеті на базі повної середньої або незакінченої вищої освіти.

Вищу освіту можна отримати за напрямами підготовки: менеджмент, фінанси і кредит, облік і аудит, економіка підприємства.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Засновниками Міжнародного університету фінансів (МУФ) є:

• АБ «Банкірський дім»;

• Асоціація українських банків;

• НТУУ «КПІ»;

• Європейський інститут технологій (Франція).

Різноманітність фінансових спеціальностей

В МУФ студенти отримують якісне фінансову освіту на рівні бакалавра за спеціальностями:

• фінанси і кредит;

• управління підприємством;

• економіка підприємства;

• бухгалтерський облік і аудит.

Спеціаліста:

• економіка підприємства;

• банківська справа.

Магістра:

• фінанси і кредит;

• менеджмент організацій;

• банківська справа;

• бізнес-адміністрування;

• банківська справа;

• економіка підприємства.

Крім того, у вузі діють аспірантура, відділення «Друга освіта» та програми підвищення кваліфікації для колективів компаній, а з 2011 року - МВА за спеціальністю «Бізнес-адміністрування»:

• управління бізнесом;

• фінанси і кредит;

• Executive MBA;

• міжнародна банківська діяльність.

Міжнародний університет фінансів, МУФ

Інноваційні методики

Слід зазначити, що знання і навички формуються у студентів МУФ в процесі участі в семінарах, тренінгах, іграх, групових та індивідуальних проектах з використанням сучасних технологій, зокрема 1С:Підприємство 8, SAP, PM, BSC, CALS.

До речі, всі студенти можуть цілодобово користуватися навчальними матеріалами платформи дистанційного навчання, розміщеними на інформаційному порталі «Віртуальний МУФ».

Освітні програми для керівників і працівників підприємств, власників бізнесу розробляються для кожного замовника персонально, з урахуванням особливостей бізнесу, стратегічних цілей і завдань компанії.

Недарма, згідно з підсумками дослідження сфери освіти, у 2012 році проводиться МОН для складення національного рейтингу освітніх закладів, МУФ є одним з кращих навчальних закладів країни.

З повагою "Multicellphone"!