Роздрукувати сторінку

Міжнародний Соломонів університет, МСУ

« Назад

Міжнародний Соломонів університет (МСУ) був заснований в 1991 році. В даний час МСУ є одним з найбільших недержавних вищих навчальних закладів країни, які дають можливість отримати якісну вищу освіту міжнародного рівня. Загальну концепцію розвитку і головну мету університету сформували видатні вчені, політики та громадські діячі України. Сьогодні МСУ має четвертий рівень акредитації, у ньому активно працює кваліфікований викладацький склад. Завдяки договорам з багатьма закордонними університетами Міжнародний Соломонів університет надає кращим студентам можливість одночасного навчання в університетах Великобританії, США, Ізраїлю та отримання міжнародних дипломів цих навчальних закладів. В МСУ на вивчення іноземних мов відводять в два рази більше навчального часу. Як правило, за час навчання в університеті студенти встигають досконало вивчити дві іноземні мови.

Міжнародний Соломонів університет, МСУ

Міжнародний Соломонів університет дає можливість студентам, незалежно від обраної спеціальності, отримувати поглиблену якісну підготовку в галузі права та інформатики. Для самостійних занять учнів МСУ надає сучасні методичні та комп'ютерні кабінети, читальні зали бібліотеки з необмеженою можливістю доступу в Інтернет. Всі навчальні, адміністративні приміщення університету і комп'ютерні класи спеціально об'єднані в єдину інформаційно мережу. В МСУ є військова кафедра, працюють численні спортивні секції та творчі гуртки.

В даний час до складу університетського комплексу входять наступні факультети:

- Історико-філософський факультет;

- Економічний факультет;

- Юридичний факультет;

- Факультет комп'ютерних наук;

- Соціологічний факультет;

- Медично-інженерний факультет;

- Біологічний факультет.

Також є магістратура.

Матеріально-технічна база та навчальні програми університету відповідають міжнародним стандартам. Вся навчальна програма у вузі розділена на семестри, а семестри в свою чергу на дисципліни. Під час семестру студенти виконують контрольні роботи, активно працюють на семінарах, виконують практичні та лабораторні роботи, які закріплюють їхні знання і вміння по пройденої дисципліни. Закінчивши вивчення дисципліни, студенти пишуть курсову роботу з даної дисципліни, яку потім перевіряє і оцінює викладач.

Міжнародний Соломонів університет розташований за адресою р. Київ, вул. Шолуденка, 1б.

Університет проводить довузівську підготовку абітурієнтів на платній основі.

Соломонів університет готує фахівців за багаторівневою системою на денній та заочній формах на контрактній (платній) основі.

Студенти можуть пройти за бажанням підготовку на військовій кафедрі і закінчення університету отримати військове звання офіцера запасу.

Іногородні студенти тільки частково забезпечуються житлом у гуртожитках (університет орендує певну кількість місць).

В університеті є кафе, виявляються медичні послуги в медпункті.

Студенти Вузу проходять базовий курс інформатики в Комп'ютерному центрі і в подальшому застосовують отримані знання, інформаційні технології в освітньому процесі.

МСУ тісно співпрацює з навчальними закладами інших країн, завдяки чому студенти можуть паралельно навчатися в університетах Великобританії, США, Ізраїлю, Франції й отримати дипломи Вузів цих державах.

МСУ

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Напрям навчання:

- Автоматика і електроніка;

- Біологія і екологія;

- Будівництво та архітектура;

- Географія і геологія;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Історія;

- Соціологія;

- Фізика;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

До загального відома абітурієнтів

Історичний факультет являє собою особливу гордість Міжнародного Соломонового університету. Тут студенти не тільки отримують глибоке знання всесвітньої історії, але і заслужено можуть стати поліглотами, оскільки вивчають 6 іноземних мов, серед яких є іврит та ідиш. Під дією цих знань виходять хороші перекладачі.

Економічним факультетом вважається той, що ефективно готує фахівців з маркетингу і фінансів, в тому числі і з більш рідкісним напрямами: оцінка майна, кредитні і фінансові розрахунки і т. п.

Наймолодшим факультетом є - факультет комп'ютерних наук, де у 2001 році надійшло 17 студентів, 5 з яких проходили навчання за рахунок закладу, зокрема завдяки замовленням фахівців з боку інтернету, де перебувають діти з ослабленим зором.

Цікава інформація про Вуз

Вся необхідна матеріально-технічна база знаходиться в центральній частині міста і включає в себе: навчальний корпус, бібліотеку, видавництво методичної літератури, комп'ютерний центр, кафе, та медичне обслуговування.

Є унікальна можливість паралельного навчання в зарубіжних Вузах, серед яких: США (ChestnutHillCollege - Філадельфія); Великобританії (Європейська школа економіки - Лондон); Франції (Університет "Париж-8"); Ізраїлю (Єврейський університет Єрусалиму), це стало можливим завдяки домовленості з цими Вузами.

Незалежно від обраної спеціальності, всі студенти паралельно отримують курс навчання з предметів, які дуже корисні для створення успішної кар'єри і дозволять стати прекрасними фахівцями або керівниками крупного бізнесу. Це загальноприйняті предмети: право, інформатика і економіка.

Для самостійних вивчень в МСУ є спеціалізована бібліотека, яка має у своєму розпорядженні понад 40000 томів, та читальний зал з доступом в інтернет. Також комп'ютерні та методичні кабінети.

МСУ підтримує стосунки з провідними українськими та іноземними навчальними Закладами, фондами та громадськими організаціями, які розглядають діяльність Вузу, як перспективну можливість розвитку нових відносин між - української та єврейської культур.

Міжнародний Соломонів університет, МСУ

Отже, на сьогоднішній день Міжнародний Соломонів університет на ринку освітніх послуг України заслужено вважається лідером вищої освіти, одним з найбільших недержавних вищих навчальних закладів у країні. Університет має найвищий рівень акредитації і займається підготовкою висококваліфікованих фахівців, затребуваних не тільки в Україні, але і закордоном - випускники даного вищого навчального закладу успішно використовують одержанні знання в десятках країн світу.

З повагою "Multicellphone"!