Роздрукувати сторінку

Київський університет управління та підприємництва, КУУП

« Назад

05.04.2015 18:24

Кожного з батьків хвилює питання про майбутнє її дитини, навіть тоді, коли, здавалося б, він може й сам про себе подбати. Майбутнє кожного з нас багато в чому залежить від виховання, і, звичайно ж, від отриманої освіти.

Київський університет управління та підприємництва, КУУП

Як показує практика, на роботу охочіше беруть випускників Вузів, ніж училищ. Київський університет управління та підприємництва серед безлічі навчальних закладів  міста виборов певний рейтинг. Тут студент може не просто отримати можливість вчитися, але і пройти практику та перейняти досвід від провідних фахівців.

У КУУП вас чекає безліч затребуваних спеціальностей і факультетів. Постійне оновлення програми навчання, впровадження в неї інноваційних методів і принципів, а також можливість отримати практичні навички дозволяють випускникам набагато швидше знаходити об'єктивні рішення багатьох проблем.

Київський університет управління та підприємництва вважається одним з найбільш популярних і престижних закладів не тільки в місті Києві, але і по країні в цілому. Познайомитися з переліком факультетів можна або через Інтернет, або відвідавши ВУЗ.

Напрями навчання:

- Біологія і екологія;

- Туризм і готельний бізнес;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Енергетика.

КУУП

Київський університет управління та підприємництва (КУУП)

Київський університет управління та підприємництва (КУУП) удостоєний честі мати вищу акредитацію IV. Кожен майбутній абітурієнт володіє можливістю вибору часу навчання: денне або вечірнє, не рахуючи вже наявну заочну форму освітнього процесу.

Про ВНЗ

Цей навчальний заклад було утворено згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України, яке датована від 22 червня 2011 року. Так само початок університету було покладено Наказом Міністерства освіти і науки, спорту і молоді України під № 937, датоване від 5 серпня 2011 року. Цей документ відобразив шлях злиття Державної академії житлово-комунального господарства, скорочено «ДАЖКГ» та Української академії бізнесу та підприємництва, скорочено «УАБП».

Київський університет управління та підприємництва, КУУП

Витоки ДАЖКГ були покладені ще з 1971 року, коли був утворений Інститут підвищення кваліфікаційного рівня працівників на керівних постах і фахівців житлово-комунальної галузі.

А в 1993 році даний Інститут поєднується з науково-дослідним центром проектування, економіки та інформації. Ця основа і послужила тому, що був утворений інститут економіки та житлово-комунального господарства, а також підготовка кадрів. Зараз це заклади всесвітньо відоме під ім'ям «КУУП».

Серед факультетів та спеціальностей, які можна освоїти тут, слід врахувати:

- Міжнародна економіка.

- Облік і аудит.

- Менеджмент організацій.

- Фінанси і кредит.

- Менеджмент організацій.

- Економіка підприємства.

- Фінанси і кредит.

- Теплоенергетика.

- Готельно-ресторанна сфера.

- Екологія навколишнього середовища.

- Охорона природних ресурсів.

- Збалансоване природокористування.

Київський університет управління та підприємництва розташований за адресою р. Київ, вул. Глазунова, 2/4 (вул. І. Кудрі, 31а).

Київський університет управління та підприємництва

Щорічно ВНЗ проводить День відкритих дверей, на якому абітурієнти можуть дізнатися про тонкощі вступу, навчання, ознайомитися з матеріально-технічною базою університету, умовами проживання в гуртожитку, організації харчування. Абітурієнти можуть підвищити свої знання з базових предметів на підготовчих курсах, які проводить університет.

Університет підприємництва IV рівня акредитації, що готує фахівців на платній та бюджетній основі за рівневої підготовки за денною, заочною та вечірньою формами навчання.

Юнаки можуть пройти навчання на військовій кафедрі і по закінченню Вузу отримати військове звання офіцера запасу.

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Студенти під час навчання проходять виробничі та переддипломні практики, стажування на кращих профільних організаціях та підприємствах міста, підвищуючи свій рівень професійних умінь і навичок.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка і можуть вступити в університетську аспірантуру і докторантуру.

Крім навчальної діяльності студенти та співробітники вузу активно задіяні в культурно-освітньої, видавничої, фінансово-господарської та науково-дослідної роботи. Організовується плідна спільна діяльність університету з підприємствами, установами, організаціями України та за її межами для виконання статутних завдань.

На кафедрах закладу працюють 54 викладача вищої категорії, серед них - 7 докторів наук, професорів, 37 доцентів, кандидатів наук. Професорсько-викладацький склад Київського університету управління та підприємництва відповідає найвищим вимогам проведення якісного навчального процесу.

Київський університет управління та підприємництва, КУУП

Інформація для абітурієнтів

Для того щоб отримати повну і достовірну інформацію про вступ до «КУУП»: про тимчасові обмеження подачі документів, списку документації та інших умовах прийому можна сміливо телефонувати в комісію по прийому абітурієнтів. Приймальна комісія зможе повною мірою дати відповідь на питання стосовно надходження, і самого навчального процесу.

З повагою "Multicellphone"!