Роздрукувати сторінку

Київський коледж транспортної інфраструктури, ККТІ

« Назад

Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТИ) - один з провідних навчальних закладів, який формує спеціалістів для залізниць України, акредитований зі статусом вищого учбового закладу I рівня.

Київський коледж транспортної інфраструктури, ККТІ

Загальна інформація

За свої вісім років існування Київський коледж транспортної інфраструктури сформував понад 30 тис. спеціалістів, які діяли і діють в різноманітних сферах народного господарства України та за її межами. Серед них велика кількість вчених, громадських діячів, керівників організацій, підрозділів, визначних спеціалістів залізничного транспорту.

З лав коледжу випустились поет Р. Кривда, письменник Ст. Некрасов, двократна переможниця світу з академічного веслування, срібний призер Олімпійських ігор Т. Буняк (Стеценко), переможець світу з вільної боротьби Ст. Коритний, Герої Радянського Союзу Косян, Скляров, доктора технічних наук В. Калита, Т. Туркевич, доктор економічних наук Ст. Галабурда, кандидати наук Ст. Бондаренко, К. Чургомов та інші.

Зараз у коледжі на денному та заочному відділеннях освіту здобуває 1560 студентів за наступними кваліфікаціями:

- "Здійснення перевезень і управління на залізничному транспорті";

- "Обслуговування рухомого складу та спецтехніки залізничного транспорту";

- "Комерційна діяльність";

- "Бухгалтерський облік".

ККТІ

Матеріально-технічне оснащення

Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТІ) - це учбовий заклад, у складі якого чотириповерхова учбово-лабораторна будівля, учбово-виробничі майстерні, гуртожиток на 530 осіб, їдальня і буфет, бібліотека, книжковий фонд якої становить 50 тисяч екземплярів, 2 спортивних зали.

У коледжі діють 15 лабораторій, 26 кабінетів, 4 комп'ютерні класи, наповнені потрібним обладнанням, приладами, учбовим телебаченням, які дають можливість здійснювати теоретичні і практичні заняття на великому професійному рівні.

У 2002 р. на факультеті "Здійснення перевезень і управління на залізничному транспорті" створена лабораторія керування рухом на транспорті, обладнана 6-ма ЕОМ. Всього в процесі застосовується 76 ЕОМ, доступ до Інтернету.

Формування учбового процесу

Учбовий процес на високотехнічному і науковому педагогічному рівні у коледжі формують 55 штатних викладачів. До цієї кількості входять - 4 кандидати наук, 2 доценти, 15 - викладачів-методистів і старших викладачів, 21 мають вищу кваліфікаційну категорію.

Студенти денної форми навчання мають право безоплатного проїзду залізницями України і забезпечуються гуртожитком.

При здійснені ринкових відносин і ринку праці стрімко збільшується потреба у спеціалістах з міцними теоретичними і практичними уміннями з основних напрямків науки і техніки. Тому, коледж надає великого значення формуванню учбово-наукових структур.

Київський коледж транспортної інфраструктури, ККТІ

Київський коледж транспортної інфраструктури включений до числа учбово-наукових організацій:

Українська державна академія залізничного транспорту;

Київський університет економіки і технології транспорту.

Студенти коледжу в ці вищі учбові установи III і IV рівнів кваліфікації ідуть навчатися на третій курс.

Система учбової та виховної діяльності

Здійснена система учбової та виховної діяльності дозволяє отримати результати на предметних олімпіадах, конкурсах художньої творчості, а також спортивних конкурсах між ВНЗ Києва. Студенти одержують іменні стипендії Президента України, Верховної ради, мера міста. Педколектив і студенти коледжу багато разів отримували грамоти та цінні призи від керівництва Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства освіти і науки України, Київської міської та районних адміністрацій.

Освіта майбутніх спеціалістів залізничного транспорту базується на культурно-історичних традиціях українського народу, його надбаннях і духовності. Запровадження досвіду пройдешніх століть і визначні успіхи  сьогодення у виховній роботі служить високому формуванню української національної ідеї, дає змогу формуванню гуманістичної культури, організації українського народу в загальну політичну націю, яка має намір жити в дружбі, злагоді та товаристві з усіма народами і країнами світу.

Київський коледж транспортної інфраструктури

Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТІ) здійснює формування молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Транспорт і транспортна інфраструктура;

- Економіка та підприємництво.

З повагою "Multicellphone"!