Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 31. Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КДАВТ

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КДАВТ

« Назад

Київська державна академія водного транспорту утворена розпорядженням № 1970 Кабінету Міністрів України від 14. 12. 1998 року після багаторічної історії формування й розвитку системи підготовки спеціалістів для водного транспорту в Києві.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КДАВТ

У 2003 р. згідно указу Уряду України Академію удостоєно ім'ям визначного гетьмана-флотоводця Петра Конашевича - Сагайдачного. Свій початок Київська академія водного транспорту бере від Київського річкового училища 1 розряду Міністерства шляхів сполучення Російської імперії, який було утворено 17 листопада 1912 року в Києві на гроші Спілки судноплавства (тому кожного року 17 листопада відзначається колективом як День Академії).

За період свого становлення КДАВТ примножила чисельність студентів усіх форм навчання і слухачів післядипломної освіти майже в 10 разів (до 7 тис. осіб.

В КДАВТ функціонує три факультети: судноводіння, економіки транспорту, юридичний. Абітурієнти - молодший спеціаліст, спеціаліст, бакалавр і магістр. В КДАВТ є навіть студентський театр під назвою "РАЙДО". Київська державна академія водного транспорту також пропонує скористатися довузівською підготовкою. Також у Київській державній академії водного транспорту є діюча бібліотека, яка є структурним підрозділом Академії.

Київська державна академія водного транспорту має у своєму складі відокремлені структурні підрозділи академії. Коледж морського і річкового флоту. Севастопольський морський коледж. Тренажерний Київський підготовчий центр по перепідготовці і підвищенню кваліфікації майстрів водного транспорту. Севастопольський факультет морського транспорту. Дунайський навчально-консультативний пункт КДАВТ. Навчально-консультаційний центр КДАВТ р. в Ізмаїл. Навчально-консультаційний центр КДАВТ р. в Миколаєві. Професійно-технічне училище «Миколаївська морехідна школа».

КДАВТ

Напрями навчання:

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Машинобудування і металообробка;

- Транспорт;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

Київська державна академія водного транспорту: кращі традиції у сфері підготовки водників.

Київська державна академія водного транспорту (КДАВТ) сформувалася у 1998 році в якості ВНЗ III і IV рівнів акредитації, яка готує висококваліфікованих фахівців для сфери річкового і морського транспорту.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КДАВТ

Чому КДАВТ?

КДАВТ володіє гарною матеріально-технічною базою:

• три корпуси;

• більше п'ятдесяти навчальних лабораторій;

• центр підвищення кваліфікації і перепідготовки з сучасним інформаційним та тренажерним обладнанням;

• комп'ютерні класи;

• Інтернет;

• бібліотека;

• тренажерний зал.

Серед спеціальностей підготовки як традиційно-базові для флоту, так і сучасні престижні професії.

• Факультет економіки транспорту:

- менеджмент організацій;

- облік і аудит;

- програмне забезпечення автоматизованих систем.

• Факультет супроводу:

- експлуатація суднових установок;

- судноводіння.

• Юридичний факультет:

- правознавство.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Крім цього, в КДАВТ функціонують центр довузівської підготовки, аспірантура і докторантура, а також інститут післядипломної освіти.

До того ж КДАВТ співпрацює з іноземними профільними вузами. Отже, випускники і студенти можуть стажуватися і отримати післядипломну освіту за кордоном.

Основа навчання – практика.

Важливу роль в отриманні вищої освіти в КДАВТ, незалежно від обраної спеціальності, відіграє практична підготовка, зокрема плавальна практика. Ось чому в основі навчання в КДАВТ - саме особливості щоденної роботи екіпажу судна. На практиці студенти плавають по річках і морях, набираючись знань і досвіду. Крім того, вони можуть освоїти професію оператора комп'ютерного набору, моториста, матроса, рульового, бортпровідника, а в майбутньому, отримавши практичний досвід, стати старшими механіками і капітанами суден.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного розташована за адресою р. Київ, вул. Фрунзе, 9.

Абітурієнти можуть підготуватися за всіма напрямами навчання в київській академії на підготовчих курсах на платній основі, після успішного закінчення надаються пільги при вступі згідно з правилами прийому. Студентам надається можливість пройти навчання з його повною оплатою на військовій кафедрі. Іноземні громадяни можуть навчатися в академії на очній та заочній формах російською чи українською мовами, а також продовжити навчання в аспірантурі. Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка, а також продовжити освіту в аспірантурі та докторантурі.

Працівники флоту можуть пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію в академії на обладнаних тренажерах, приладах, навчальних теплоходах.

За 10 років свого існування цей вищий навчальний заклад на ринку освітніх послуг України досяг значних висот у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КДАВТ

На 19 кафедрах вузу працюють висококваліфіковані співробітники і викладачі, які внесли величезний вклад у розвиток даного закладу освіти. Матеріально-технічна база Академії володіє розвиненою інфраструктурою, яка дозволяє забезпечити навчальний процес, проведення наукових досліджень і вирішувати соціальні проблеми: забезпечення іногородніх студентів житлом, оздоровлення і лікування студентів, підвищення майстерності спортсменів. У розпорядженні Академії розташовані й успішно функціонують гуртожиток, спортивний комплекс, басейн, навчальне судно, комп'ютерні класи.

З повагою "Multicellphone"!