Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 27. Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, КТЕК НТУ

Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, КТЕК НТУ

« Назад

05.04.2015 10:30

Нещодавно, у 2009 році, коледж відзначив своє 80-річчя з дня заснування. Велична історія учбового закладу наповнена як трагічними драматичними подіями, так і визначними.

Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, КТЕК НТУ

Історія вузу розпочиналася з 2-ої механічної професійної технічної школи, яка була організована в 1926 р. на Повітрофлотському шосе. Школа формувала робітників усіх професій. При ній були створені також автомобільні курси, які мали потужну у той період навчальну базу, в тому числі – і ремонтні майстерні.

Доля технікуму змінювалась кожного разу з шаленою швидкістю.

Коледж є спадкоємцем Київського технікуму радянської торгівлі, сформованого в 1964 році розпорядженням Міністерства торгівлі СРСР, який у 1991 році назву змінено на коледж. Згідно установи Міністерства освіти і науки України, у 2003 році коледж перетворено у Торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Коледж утворений у 1929 році за розпорядженням Центрального управління шосейних і ґрунтових доріг та автомобільного транспорту при РНК УРСР на базі Київської автотракторної профтехшколи (ПТШ).

Впродовж 80 років у коледжі організовується покоління автомобілістів, яке здійснило визначний вклад у формування автомобільної сфери України, за період свого становлення навчальним закладом сформовано біля 50000 фахівців.

Кожного року в ДВНЗ «КТЭК» НТУ освіту здобуває більше ніж 1300 студентів, освіту здобуває біля 500 професіоналів середньої ланки для автомобільного транспорту.

У наш час ДВНЗ «Київський транспортно-економічний коледж» НТУ є визначним учбовим закладом I рівня акредитації.

У коледжі навчально-виховний процес проводять 60 штатних вчителів, 18 внутрішніх сумісників і 2 сумісника, які сформовані в 7 циклових комісій. 59,2 % штатних викладачів володіють вищою освітою та першою кваліфікаційною кваліфікацією, один кандидат наук.

КТЕК НТУ

Існування коледжу, рівень формування спеціалістів, конкурс при наборі визначаються існуванням цілеспрямованого інтересу молоді до освіти в ДВНЗ "Київський транспортно-економічний коледж" НТУ та певною необхідністю підприємств у молодших спеціалістах.

Прийом в Київський транспортно-економічний технікум (КТЕТ) здійснюється на базі повної загальної середньої освіти, тобто одинадцяти класів, можливий лише за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

Список спеціальностей, які викладаються у даному навчальному закладі:

- повне обслуговування, а також капітальний ремонт автомобілів та двигунів;

- здійснення перевезень та управління на автотранспорті;

- основи бухгалтерського обліку;

- фінанси;

- організація і регулювання дорожнього руху.

Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, КТЕК НТУ

В технікумі тільки денна форма навчання.

Навчальний процес у коледжі здійснюється за допомогою таких форм роботи, як: лекції, семінарські заняття, самостійна робота та ін. Також застосовуються нестандартні форми проведення занять: дискусії, диспути, заняття у вигляді круглих столів.

У коледжі студент опановує не лише теоретичні та практичні знання, але й набуває статусу громадянина своєї держави, патріота своєї країни. Учбовий заклад стає для них центром розвитку особистості, як духовно, та і морально та навчально.

З ціллю залучення молоді до продуктивного навчання, творчої участі у громадському житті, сприянню інтелектуального становленню студентської спільноти, сформування цілеспрямованих життєвих цілей у коледжі постійно відбуваються конкурси, концерти, конференції, семінари, олімпіади, брейн-ринги.

У коледжі налагоджена система студентського самоврядування, що дає можливість організувати навчально-виховний процес більш успішно, пробудити роботу студентів, прищепити їм навички громадської діяльності. Проводиться цілеспрямована робота щодо привертання уваги студентів до виховних заходів які є постійними заходами в коледжі- "Алло! Ми шукаємо таланти!", "День матері", "День відкритих дверей", "День автомобіліста". Одним з найзахопливіших заходів, що став обличчям коледжу, є професійно-прикладне змагання "Перегони Формули-1" за нагороду ДВНЗ "КТЕК" НТУ.

Студенти коледжу приймають творчу участь у міських організаціях технічної та художньої творчості, отримують перші місця в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. Участь у різних захоплюючих заходах зменшує період пристосування першокурсників до нових умов, щоб через складнощі та неуспіху не пропала цікавість до навчання.

Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету

При коледжі функціонує також студентський хор, який дає можливість студентам розвинути свої музичні таланти та відпочити від рутинної праці на заняттях.

З повагою "Multicellphone"!