Роздрукувати сторінку

Національна академія прокуратури України, НАПУ

« Назад

Мільйони абітурієнтів щорічно стикаються з проблемою вибору вищого навчального закладу. Серед абітурієнтів міста і що надходять з інших міст користується популярністю Національна академія прокуратури України, де можна отримати і первинну і другу вищу освіту.

Національна академія прокуратури України, НАПУ

У списку Вузів ви зможете знайти навчальний заклад за повним його найменуванням або за скороченою абревіатурою НАПУ. Викладачі Вузу мають високий рівень професіоналізму і, звичайно ж, високий рівень кваліфікації. Багато з них є вже не перший рік практикуючими фахівцями, що дозволить студентам отримати не просто теоретичні знання, але й перейняти досвід практиків.

За роки своєї діяльності Національна академія прокуратури України випустила величезну кількість кваліфікованих фахівців у своїй галузі, які вже встигли внести свій безцінний внесок у розвиток не тільки міста, але й держави в цілому. Частина студентів продовжили свою наукову діяльність і сьогодні з гордістю представляють ВУЗ. Досвід, кваліфікація викладачів і успішне впровадження інноваційних методів навчання дозволяє НАПУ випускати кращих фахівців в місті.

На ринку освітніх послуг України Національна академія прокуратури України веде підготовку фахівців з 1995 року. За 13 років свого функціонування академія успішно зарекомендувала себе, як одне з провідних вищих навчальних закладів країни. На сучасному етапі академія ліцензована IV рівнем акредитації, а випускники вузу по закінченні вузу - затребувані фахівці на ринку праці.

В даний час до структури академії входять 2 факультети:

- Факультет державного управління;

- Факультет управління суспільним розвитком (факультет вищих керівних кадрів, м. Київ).

НАПУ

Також до структури академії входять такі філії:

- Дніпропетровський регіональний інститут;

- Львівський регіональний інститут державного управління;

- Одеський регіональний інститут державного управління;

- Харківський регіональний інститут державного управління.

Сьогодні в академії навчається понад 2700 студентів (понад 670 на денній формі навчання, і 2030 на заочній). При академії також підготовку фахівців проводить аспірантура, в якій сьогодні навчається понад 115 осіб. На кафедрах Національної академії працює висококваліфікований і досвідчений професорсько-викладацький колектив, серед якого в даний час більше 90 кандидатів і 55 докторів наук.

Термін навчання в академії за денною формою становить 18 місяців, на вечірньо-заочною, заочною і заочно-дистанційною - 30 місяців. До академії приймаються громадяни України, які мають повну вищу освіту (диплом спеціаліста або магістра).

Недержавний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації на платній і бюджетній формі навчання готує по рівневій системі, включаючи продовження навчання в аспірантурі та докторантурі, на денній та заочній формах.

Абітурієнтам надається можливість поглибити свої знання з базових предметів для вступу до ВУЗУ пройшовши підготовчі курси академії.

Студентам з інших міст, так само як і нужденним в проживанні, надаються місця в гуртожитку.

Національна академія прокуратури України, НАПУ

Вищу освіту в академії можна отримати за багатьма спеціальностями таких напрямів підготовки: економіка і підприємництво, менеджмент, комп'ютерні науки та ін.

Кожен студент може отримати гранти і знижки по оплаті за навчання діючи за принципом, щоб менше платити треба краще вчитися.

Кожен студент може знайти застосування своїм здібностям і талантам, записатися в існуючі в академії театри, клуби, художні студії. Спортсмени можуть займатися своїм улюбленим видом спорту в спортивному клубі НАПУ.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка. Серед випускників академії міністри, державні службовці високих рангів, підприємці, фахівці. Дипломи академії визнані освітніми та державними установами Великобританії, Німеччини, Австралії, Канади, США. Студенти і випускники академії мають можливість навчатися в магістратурі або аспірантурі в будь-якому навчальному закладі світу.

Напрями навчання:

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Юриспруденція і правознавство;

- Національна академія управління.

Національна академія прокуратури України

Аспірантура даного вищого навчального закладу проводить підготовку учнів за такими спеціальностями:

- економіка та управління підприємствами;

- економіка та управління національним господарством;

- фінанси, гроші та кредит;

- кримінально-виконавче право, кримінальне право та кримінологія.

Національна академія міста Києва успішно співпрацює з провідними університетами Великобританії, які, в свою чергу, надають візову підтримку студентам, які бажають продовжити навчання в Магістратурі, спрощують процедуру вступу і надають гнучку систему оплати навчання.

Основні напрями навчання в Національній академії:

- економіка, менеджмент, маркетинг;

- інформатика і комп'ютерні технології;

- юриспруденція і правознавство.

Денна та заочна форми навчання проводяться за наступними спеціальностями:

- міжнародна економіка;

- маркетинг;

- фінанси;

- облік і аудит;

- банківська справа;

- комп'ютерні науки;

- правознавство.

При бажанні стати абітурієнтом Національної академії прокуратури міста Києва, звертайтеся в приймальну комісію, де вам нададуть повну інформацію про необхідні документи для вступу у цей вищий навчальний заклад, термінах і умовах прийому абітурієнтів, а також інформацію про вступні іспити.

З повагою "Multicellphone"!