Роздрукувати сторінку

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ККБАД

« Назад

05.04.2015 07:28

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну - державний вищий навчальний заклад, якому надано  І ступінь кваліфікації, який здійснює навчання студентів за кваліфікаційною категорією молодшого спеціаліста.

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ККБАД

Учбовий заклад є продовжувачем Гірничого технікуму, який було утворено в 1946 році. 30 листопада 2007 року Київський будівельний технікум реорганізовано у Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну.

Діяльність навчального закладу відповідає вимогам Конституції України, Закону України "Про освіту", Закону України "Про вищу освіту", Положенню про організацію навчального процесу у вищих учбових закладах, Положенню про вищі навчальні заклади освіти. Свою роботу коледж проводить відповідно ліцензій Міністерства освіти і науки України з правом підготовки іноземних громадян за головними напрямками (кваліфікаціями):

- будівництво та використання будівель і споруд;

- монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції;

- створення будівельних деталей і конструкцій;

- монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання;

- спорядження будівель і споруд та будівельний дизайн;

- архітектурне планування та внутрішній інтер'єр;

- бухгалтерський облік;

- фінанси і кредит;

- оціночна діяльність;

- обробка деревини;

- зелене будівництво і садово-паркове мистецтво.

ККБАД

З 01.09.94 р. Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну почав підготовку іноземців до навчання у вищих навчальних закладах України, а з жовтня 2005 року за головними кваліфікаціями (спеціальностями).

За 20 років роботи підготовчого відділення пройшли підготовку тисячі іноземних громадян майже з двадцяти країн світу. Наприклад: Йорданія, Сирія, Кувейт, Іран, Афганістан, Палестина, Індія, Туніс, Марокко, Ліван, Пакистан, Бангладеш, Китай, Єгипет, Конго, Нігерія, Шрі-Ланка.

Навчання закордонних громадян на підготовчому відділенні відбувається з профілюючих напрямків:

- інженерно-технічне (укр./рос. мова, креслення, математика, хімія, фізика, країнознавство);

- економічний (укр./рос. мова, математика, інформатика, країнознавство, економіка, географія);

- медичне (укр./рос. мова, хімія, математика, біологія, фізика, інформатика, країнознавство), а також мовну підготовку з російської та рідної мов.

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ККБАД

Учень, який на відмінно закінчив підготовче відділення, одержує свідоцтво державного зразка про його закінчення. Згідно сертифікату, учень має можливість  вступити на 2 курс не тільки в даний коледж, а й в інші вищі навчальні заклади України.

 Громадяни із закордону та діти, які не проживають на території Києва, які здобувають освіту в  навчальному закладі, проживають у гуртожитку, яке розташовується в п'яти хвилинах пішої ходьби від учбового корпусу.

Іноземні студенти мають всі умови для проживання (окремі блоки).

У блоках є всі умови для проживання і навчання: кімнати по 2-3 людини, кухня, душові кабіни, кімната для підготовки навчальних занять. В кожній кімнаті є холодильник.

Вартість навчання на підготовчому відділенні - 1600 доларів.

Вартість навчання на основних відділеннях - 1700 доларів.

Вартість проживання в гуртожитку - 400 гривень. в місяць.

Якщо Ви прийняли рішення навчатися на підготовчому відділенні коледжу необхідно:

- відсканувати і надіслати на електронну адресу копію документа про освіту з переліком предметів і оцінок (балів). Документи повинні бути перекладені на одну з мов: російська, українська, англійська.

- відсканувати і надіслати на адресу копію свого національного паспорта. Отримання цих документів дозволить визначити рівень Ваших знань і почати оформлення документів для в'їзду в Україну.

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Важливо знати:

Іноземний громадянин може надійти на основну спеціальність без проходження навчання на підготовчому відділенні за наявності повної середньої освіти, якщо він володіє українською або російською мовою. Англійською мовою викладання в коледжі не ведеться.

Після того як Ви підтвердите рішення вчитися у коледжі, Вам буде видано офіційне запрошення встановленого зразка.

Вартість запрошення - 300 гривень.

На базі коледжу функціонує студентське конструкторське бюро "Форма", де студенти технічних спеціальностей створюють проекти конструкцій та об'єктів, роблять замовлення по їх реконструкції. Креслення виконуються за допомогою графічних комп'ютерних програм.

Протягом багатьох років навчальний заклад знаходився у підпорядкуванні профільного відомства. Раніше це було Міністерство будівництва, зараз - Державна корпорація "Укрбуд". Коледж користується великою популярністю, в цьому році був солідний конкурс. Державне замовлення на факультеті архітектури становило 45 осіб, а претендувало понад 260.

Випускники коледжу йдуть на роботу до структурних підрозділів провідних будівельних корпорацій. Наприклад, архітектори - в проектні інститути, інститути реставрації, майстерні або продовжують навчання у вищих навчальних закладах. Заклад співпрацює з Національним університетом будівництва і архітектури, куди випускники вступають відразу на третій курс. Хлопці, які закінчили факультет сільського господарства і лісівництва надходять також на третій курс Національного аграрного університету. У студентів, які отримали економічні спеціальності, є пільги при навчанні в спеціалізованих вузах. У 2007 році коледж отримав міжнародну премію "За підготовку іноземних студентів". Китайські партнери навіть запропонували виділити кошти для розширення матеріально-технічної бази, щоб збільшити кількість своїх студентів. На сьогоднішній день у навчальному закладі проходять навчання більше двох тисяч студентів.

У новому корпусі для підготовки архітекторів і дизайнерів створено клас комп'ютерного проектування. Студенти-дизайнери планують внутрішній інтер'єр, архітектори - проектування на площах. Комп'ютерні програми нескладні, тому хлопці не відчувають особливих труднощів. Особливість полягає в тому, що студенти, вивчаючи креслення, працюють з комп'ютером. Паралельно з архітектурним проектуванням йде і комп'ютерне. Завдяки такому підходу виходить хороший результат, адже без освоєння комп'ютерних програм неможливо уявити сучасного кваліфікованого спеціаліста.

Даний навчальний заклад має хороші традиції та пишається своїми випускниками. Майбутнє кожного студента залежить від напруженої щоденної праці, оволодіння новими знаннями, новітніми технологіями, вміння бути підприємливими та ініціативними.

З повагою "Multicellphone"!