Роздрукувати сторінку

Київський національний лінгвістичний університет, КНЛУ

« Назад

05.04.2015 06:13

Київський національний лінгвістичний університет був заснований в 1948 році. Сьогодні КНЛУ є провідним в країні навчальним, науковим та методичним центром по підготовці кваліфікованих викладачів мов, фахівців з зарубіжної філології та перекладачів вищої кваліфікації, як в Україні, так і в країнах СНД, Азії, Африки, Європи та Латинської Америки. Київський національний лінгвістичний університет має четвертий рівень акредитації і стійку репутацію, як найбільш ефективний та професійний навчальний заклад у цій сфері освіти. В даний час в Київському національному лінгвістичному університеті навчання проводиться на 35 кафедрах, де працюють понад 680 викладачів, з них 12 академіків, 54 доктори наук, 312 доцентів і кандидатів наук і т. д.

Київський національний лінгвістичний університет, КНЛУ

Київський національний лінгвістичний університет вперше в країні запровадив підготовку одразу з шести східних мов. У КНЛУ на економіко-правовому факультеті вперше в Україні ведеться підготовка фахівців відразу на двох іноземних мовах.

Київський національний лінгвістичний університет володіє сучасною високотехнологічною матеріальною та навчальною базою. У КНЛУ є три власних навчальних корпуси, чотири студентські гуртожитки, тридцять комп'ютерних класів, новий спортивний комплекс. Київський національний лінгвістичний університет постійно підтримує зв'язки з науковими центрами, провідними університетами та навчальними закладами різних держав (США, Німеччини, Великобританії, Франції, Японії, Китаю, Швейцарії, Туреччини, Єгипту, Ірану та ін).

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) став правонаступником Київського державного педагогічного інституту. Він має статус державного типу і найвищу акредитацію - IV. Ну і, звичайно ж, після закінчення навчання кожен студент отримує диплом державного зразка.

Заснований цей вищий освітній заклад в 1948 році, а з 1994 року згідно з постановою Кабінету Міністрів України під номером 592, Інститут стає одним з тих, кому дано право вчити відповідно з IV акредитацією.

За минуле десятиліття в стінах університету стали володарями другої вищої освіти понад 26 0000 висококласних фахівців, які зараз працюють в тих же вищих навчальних закладах та шкільних установах. Також «вихідців» університету можна легко зустріти в підприємницькій сфері, в дипломатичних службах, органах державного управління і т. д. Навіть є ті, хто став депутатом, ректором та проректорами вищих установ.

КНЛУ - це передовий навчальний, методичний та науковий університет по підготовці перекладачів, фахівців іноземної філології, викладачів. І випускники ВНЗ можуть працювати не тільки в Україні, але і в СНД, Африки, Азії, Європи і Латинської Америки.

Київський національний лінгвістичний університет на протязі багатьох років є одним з флагманів української вищої освіти. Входить у десятку кращих вищих навчальних закладів України, щорічно він випускає сотні дипломованих філологів, перекладачів, педагогів, етнографів, юристів і економістів.

Створений наприкінці 40-х років минулого століття Київський державний педагогічний інститут іноземних мов ім. М. Горького розвивався і ріс, вплітаючи в свою концепцію не тільки провідні ідеї педагогіки, а й психолінгвістики, мовної комунікації, лінгвостилістики, фонології, фонетики і риторики. На базі нинішнього лінгвістичного університету розвивалися провідні вітчизняні лінгвістичні школи, випускають не тільки висококваліфіковані кадри, а і видають багатотомники наукових робіт, безцінних для світу філології.

З 1994 року при університеті функціонує перша в Україні кафедра ЮНЕСКО, саме на базі цього вузу була проведена перша конференція ЮНЕКО в Україні «Лінгвопакс-VII,через вивчення мов і культур - до культури миру, злагоди і співпраці» в 2000 році.

КНЛУ

Основні завдання Національного лінгвістичного університету викладені в його статуті:

- Виконання державного замовлення з підготовки фахівців різного рівня для освітніх установ;

- Підвищення кваліфікації викладачів і вчителів різних рівнів;

- Розробка нових технологій і впровадження їх у освітні установи;

- Робота з профорієнтації;

- Видання методичної та наукової літератури допомогою видавничого центру університету;

- Проведення міжнародних конференцій;

- Вивчення досвіду інших країн і його впровадження у вітчизняний освітній і науковий процес;

- Обмін студентами та викладачами з провідними вузами Європи і США;

- Участь у міжнародних проектах.

Університет здійснює підготовку бакалаврів, фахівців і магістрів в області іноземних мов і літератури. Це англійська, німецька, французька, іспанська, російська, японська, китайська мови. Також ВУЗ готує магістрів і бакалаврів психології, української мови і літератури, прикладної лінгвістики та правознавства, готує перекладачів зі знанням: англійської, французької, німецької, італійської, російської, китайської, корейської, іспанської, арабської,

турецької мови на шести факультетах:

- германської філології;

- романської філології;

- сходознавства;

- перекладачів;

- слов'янської філології;

- економіки і права.

Студенти навчаються в університеті, як за рахунок бюджетних коштів, так і на платній основі. Фахівці, які отримали освіту за рахунок держави, зобов'язані відпрацювати кілька років в навчальних закладах України. Навчання на контрактній основі вартує 14110 гривень (1770долларов) в рік для денної форми навчання і близько 7000 гривень (950долларов) для заочної.

Університет базується на трьох сучасних навчальних корпусах, має розвинену інфраструктуру: сучасний тренажерний зал, велику і недорогу їдальню, багатотисячний бібліотечний фонд.

В університеті навчається понад 7 тисяч громадян України та зарубіжжя. Приїжджим надаються гуртожитки, їх у Києві налічується чотири, вони розкидані досить далеко один від одного, до вузу добиратися від них в середньому близько 20-30 хвилин: гуртожитки № 1 ,2 - розташовані по вулиці Красилівській, гуртожиток №3 по вулиці Феодосійської та гуртожиток № 4 - на вулиці Михайла Мішина.

При вступі в університет абітурієнти подають встановлений пакет документів, серед яких обов'язково повинні бути результати Зовнішнього Незалежного оцінювання з української мови, іноземної мови та історії України або англійської мови (на вибір).

За минулі десятиліття випускники Київського національного лінгвістичного університету розлетілися по Україні та світу і продовжують самовдосконалюватися, працюючи в освітніх установах різного рівня, у приватному підприємництві, управлінській сфері, в дипломатичному корпусі.

Серед випускників ВНЗ - політики, лауреати державних премій, письменники, ректори вищих навчальних закладів України.

За час своєї діяльності вищий навчальний заклад підготував понад 26 тисяч висококваліфікованих фахівців, які працюють у ВУЗах і школах, у сфері приватного підприємництва і в органах державного управління і т. п. В числі випускників КНЛУ - лауреати міжнародних та державних премій, заслужені працівники вищої школи, народні депутати, ректори і проректори ВНЗ, заслужені діячі техніки і науки, вчителі шкіл і директора, науковці і викладачі, працівники ЗМІ, письменники, державні службовці, відомі підприємці.

На сьогоднішній момент Київський лінгвістичний університет є провідним навчальним та науково-методичним центром, який займається підготовкою перекладачів, викладачів іноземних мов, фахівців у галузі іноземної філології для України, країн СНД, Азії, Європи, Латинської Америки і Африки.

Київський національний лінгвістичний університет, КНЛУ

В університеті організовано харчування студентів в їдальні і кафе.

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка. ВНЗ впроваджує нові методи і технології в освітній процес, причому Економіко-правовий інститут університету вперше в Україні почав підготовку юристів, економістів-менеджерів зі знанням двох іноземних мов.

З повагою "Multicellphone"!