Роздрукувати сторінку

Міжнародний медичний коледж, ММК

« Назад

11.06.2015 02:41

Міжнародний медичний коледж - вищий учбовий заклад I рівня кваліфікації.

Міжнародний медичний коледж, ММК

Загальна інформація

Міжнародний медичний коледж є спадкоємцем Медичної школи, яка була сформована на основі Дарницького районного медичного утворення постановою Представника Президента України в Дарницькому районі м. Києва 13 квітня 1994 р. № 187 за посередництва Міністерства охорони здоров'я України (лист № 8.02 - 02/1261 від 17.08. 1994 р.) та Київської міської державної адміністрації (лист Головного управління охорони здоров'я м. Києва, № 295/6 від 12.08. 1994 р.) як недержавний учбовий заклад, головною ціллю якого є формування і перепідготовка середнього медичного персоналу для надання висококваліфікованої медичної допомоги та духовно-психологічної допомоги населенню.

Вищий учбовий заклад "Міжнародний медичний коледж" (далі Коледж) сформовано на основі ТОВ "Вищий учбовий заклад I-го рівня державної кваліфікації Міжрайонна благодійна медична школа при Дарницькому медичному об'єднанні" 15.04. 2004 р. за реєстраційним № 03671 і функціонує як спадкоємець її освітньої роботи.

Коледж є юридичним лицем і проводить свою освітню роботу відповідно зі Статутом, зареєстрованим Міністерством освіти і науки України згідно ліцензії серії АВ № 159006 від 03.08. 2006 р. та сертифіката про кваліфікацію серії Н1-1 № 116049 від 03.08. 2006 р. та інших нормативних і законодавчих актів у сфері освіти.

Коледж здійснює формування молодших медичних фахівців за спеціалізацією 1101-Медицина за кваліфікаціями:

- 5.110102 - "Сестринська справа";

- 5.110109 - "Стоматологія ортопедична".

ММК

І надає кваліфікацію:

- медична сестра;

- медична сестра-масажист;

- зубний технік.

Заклад володіє ліцензією серії АВ № 393631 від 29.02. 2008 р. на змогу проведення освітньої роботи за рівнем - повна загальна середня освіта та можливість видачі атестатів разом з дипломом про завершення цілковитого курсу навчання.

Коледж є одним вищим учбовим закладом у Києві, який надає освіту з майбутнім працевлаштуванням інвалідів з хибами зору та слуху.

Після завершення коледжу студентам видається диплом державного значення разом з атестатом про повну середню освіту.

За термін свого функціонування Медична школа і Міжнародний медичний коледж провели:

- 14 випусків зубних техніків;

- 13 випусків медсестер;

- 5 випусків медсестер-масажистів з порушеннями зору і слуху.

Всього - більше 3.257 спеціалістів.

Студенти Коледжу знайшли роботу та працюють не тільки у Києві та Україні, але і в Росії, Грузії, Ізраїлі, США, Канаді, Португалії, Білорусі, Італії.

Міжнародний медичний коледж проводить навчання молодших фахівців за такими спеціалізаціями: Медицина.

Київський міжнародний медичний коледж надає безоплатне навчання і навчання на платній основі.

Для одержання ґрунтовних знань сформовані прекрасно облаштовані аудиторії і приміщення, облаштовані з врахуванням модерних надбань медичної науки.

Товариський колектив викладачів Міжнародного медичного коледжу вдало вирішує тяжке завдання по формуванню медичних фахівців для питань охорони здоров'я.

Коледж володіє дев'ятиповерховим гуртожитком, має персональну бібліотеку і читальний зал, актовий зал з модерним музичним обладнанням, 2 комп'ютерних класи, які під’єднані до інтернету, спортивний зал, персональний музей анатомії людини, музей історії Міжнародного медичного коледжу.

Все, що потрібно для вдалого навчання і дозвілля студентів знаходиться на території студентського містечка.

Учбовий процес здійснюється згідно з державними освітніми положеннями  нового часу.

В учбові плани, крім професійних медичних дисциплін, включені предмети, орієнтовані на становлення особистості, яка має високий рівень спеціальної, культурної та професійної компетентності.

На теперішній час, майже всі студенти закладу одержують місце роботи в Києві.

Практичне становлення студентів відбувається на усіх відомих клінічних базах і в лікувально-профілактичних організаціях м. Києва. Також сформований практичний комплекс у співтоваристві з медичною організацією  "Борис".

Міжнародний медичний коледж, ММК

Отже, на даний час Міжнародний медичний коледж є сучасним закладом освіти, який надає гідну освіту вступникам. Крім надання високоякісних знань своїм студентам, ВУЗ забезпечує культурно-просвітницьку діяльність молоді, прилучаючи їх до масових та культурних заходів.

З повагою "Multicellphone"!