Роздрукувати сторінку

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну, МКХМД

« Назад

11.06.2015 03:41

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації, структурний підрозділ Художнього інституту ім. Сальвадора Далі.

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну, МКХМД

Загальна інформація

В Художньому коледжі художнього моделювання та дизайну готують фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліст, магістр з перекладу в Художній інститут) на денній та заочній формах навчання.

По закінченні видається атестат, диплом державного зразка, а також диплом європейського зразка англійською мовою і надається можливість продовження навчання для здобуття рівня спеціаліста або магістра в Художньому інституті.

Факультети

Фахівець вузу - сучасний дизайнер середовища, який володіє вимогами та особливостями розробки ландшафту і знаннями перепланування та проектування інтер'єру, займається розробкою функціонально-технологічного обладнання приміщень, створює дизайнерські меблі.

Високий рівень викладання комп'ютерних дисциплін дає можливість виконання проектів усіх рівнів з використанням інноваційних технологій. Невеликі групи дозволяють максимально засвоїти матеріал.

Фахівець - сучасний креативний графічний дизайнер, володіє інноваційними комп'ютерними технологічним виконанням рекламної і поліграфічної продукції. Високий рівень викладання дозволяє максимально розкрити творчий і науковий потенціал студентів.

Кафедра гуманітарних дисциплін випускає інноваційні для України спеціалізації:

- Мистецтвознавець-аналітик моди (вільно володіє знаннями мистецтва світу, оперує необхідною термінологією і на базі засвоєних знань може вільно аналізувати розвиток моди в будь-якому культурному центрі);

- Мистецтвознавець-критик (знавець творів мистецтва живопису, графіки, скульптури, архітектури і дизайну, вільно формує свої висновки в усній та письмовій формі, може проводити лекційні або екскурсійні години, займається музейною і галерейним справою);

- Мистецтвознавець-кіно-театрознавець (володіє знанням історії театру і кіно, аналізує всі події кіно-театральної сфери, має можливість редакційної та репортажної діяльності в засобах масової інформації).

МКХМД

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну проводить підготовку молодших спеціалістів за такими напрямами:

- Журналістика та інформація;

- Мистецтво;

- Культура;

- Сфера обслуговування.

Незважаючи на те, що набір вступних іспитів в художні коледжі відомий вже давно і не змінюється з року в рік, здати їх не так вже просто. Так, якщо ви надумали надходити ближче до закінчення школи або відразу після дев'ятого класу, то без належної підготовки у вас це зробити навряд чи вдасться. Швидше за все, місця займуть ті, хто навчався у спеціальних мистецьких школах та / або відвідував факультативні заняття не один рік. Хоча якщо у вас талант, то цілком імовірно, що ви зможете потрапити на навчання, трохи поліпшивши свою теоретичну базу.

Викладачі училища є учасниками Міжнародних, Регіональних і Крайових виставок професійних художників. За останні 5 років вони брали участь у 40 виставках різного рівня. Підготовлено 35 навчально-методичних посібників, 67 методичних розробок, опубліковано 20 статей і науково-методичних матеріалів.

Педагогічному колективу училища під силу вирішення найскладніших педагогічних, навчально-методичних, наукових і творчих завдань.

82% учнів і 100% педагогічного колективу художнього факультету академії мистецтв складають випускники художнього училища.

Випускники училища викладають в Дитячих художніх школах та школах мистецтв, вищих і середніх навчальних закладах, працюють дизайнерами в організаціях, на підприємствах краю.

Вступні випробування

Набір вступних іспитів стандартний. Це:

- Малюнок. Іспит з цього предмету передбачає зображення олівцем стандартного набору геометричних предметів. При цьому складність і кількість предметів варіюються залежно від престижу навчального закладу. Це може бути просто кубик, а може бути і голова або яка-небудь частина тіла Давида.

- Живопис. Тут вам доведеться намалювати малюнок у кольорі. Швидше за все, це буде натюрморт, хоча можливі й виключення. Дуже важливим моментом буде тривалість екзаменаційної роботи. Для деяких це може бути всього 4 години, а для деяких декілька підходів по три.

- Композиція. Це скоріше теоретичний, ніж практичний іспит. Тут від вас ніхто не чекає образотворчих шедеврів. Зате треба добре знати «правило третин» і «золотого перетину», ваги об'єктів та інших основ компонування предметів на полотні. Тут можуть відзначитися фотографи, оскільки ті ж правила застосовуються і в їх роботі.

Крім того, приймальна комісія художнього коледжу також може запросити у вас ваші роботи. Тут важливо підготуватися заздалегідь, дізнавшись смаки і вимоги конкретного навчального закладу.

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну, МКХМД

Не забудьте, що перед тим як вступати куди-небудь має сенс ознайомитися з навчальним закладом, зателефонувати туди, сходити на день відкритих дверей.

З повагою "Multicellphone"!