Роздрукувати сторінку

Інститут реклами, ІР

« Назад

10.06.2015 16:50

Якщо у вас є бажання отримати вищу освіту, то Інститут реклами надасть вам таку можливість. Тут ви зможете підібрати спеціальність, отримати не тільки професію, але й стати справжнім фахівцем в обраній галузі. Випускники інституту користуються «попитом» у роботодавців з різних міст. Викладацький склад ІР допомагає молодим фахівцям досягти поставлених в житті завдань. Сучасні методики і принципи дозволяють студентам навчитися швидко орієнтуватися в складних ситуаціях. У Вузі разом з звичайними формами навчання постійно впроваджуються сучасні методики, які дозволяють знаходити підхід до кожного студента на певному рівні.

Інститут реклами, ІР

Інститут реклами - це школа життя, де студенти крім знань набувають певний досвід. Адже багато викладачів Вузу не тільки теоретики, а й практики. А це дає можливість передати студентам практичний досвід і знання не з книг, а з життя і життєвих ситуацій. Вступивши в ІР, у студентів буде можливість знайти роботу ще до закінчення навчання. Багато студентів, вирушаючи на практику за спеціальністю, влаштовуються в подальшому на роботу в ці ж компанії. Знання, отримані у Вузі дозволяють відразу приступити до роботи.

Інститут реклами був заснований в 1997 році як недержавний вищий навчальний і науковий заклад. Інститут є найбільшим вищим навчальним закладом України, в якому навчаються студенти з усього світу. Сьогодні Інститут реклами є лідером у сфері недержавної освіти в України і за напрямом дизайн. Інститут має ліцензію Міністерства освіти і науки, акредитований за ІІІ рівнем і видає дипломи державного зразка.

Інститут реклами розташований за адресою м. Київ, вул. Фрометівська, 2 (корп. 17).

Підготовчі курси для абітурієнтів здійснюються на курсах, для учнів 10-х класів з терміном навчання два роки, учнів 11 класів з терміном навчання дев'ять місяців.

У приватному навчальному закладі ІІІ рівня акредитації можна отримати вищу освіту на платній основі на денній, вечірній, заочній формах навчання за багаторівневою системою.

Підготовка фахівців здійснюється за основними напрямами підготовки: менеджмент реклами, виставкової діяльності, політичної реклами, рекламного бізнесу, дизайн реклами, ландшафтний дизайн, облік в рекламній галузі, облік і аудит та інших.

Другу вищу освіту можна отримати в інституті на заочній і вечірній формі навчання.

До інституту приймаються як громадяни України, так і громадяни без громадянства та іноземні громадяни відповідно до законодавства України.

ІР

В інституті проводяться різні заходи, в тому числі конкурс - фестиваль «Art Vision». Студенти Вузу готуючись до зустрічі з творчою молоддю, відкривають виставку студентських робіт. Учасники конкурсу можуть оцінити роботи студентів, і так само долучитися до створення арт-об'єктів. На конкурс запрошуються старшокласники, студенти художніх інститутів, які мають професійні навички під час створення арт-об'єктів.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка та на ринку праці вони користуються попитом.

Напрями навчання:

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Інститут реклами є недержавним вузом. Працює інститут як навчальний і науковий заклад з 1997 року. ІР – найбільший приватний ВНЗ на території України. Тут навчаються студенти з різних держав, оскільки інститут може видавати дипломи міжнародного зразка.

Для тих, хто збирається стати студентом ІР, працює підготовче відділення. Тут досвідчені викладачі допоможуть майбутнім абітурієнтам підготуватися до вступу. На підготовчому відділенні навчають живопису, викладають основи композиції.

Навчання в Інституті тільки платне, однак можна визначитися з зручною формою навчання. Тим, кому важко вчитися на денному відділенні, можна освоїти спеціальність заочно. По закінченні курсу навчання всі студенти ІР стають власниками диплома державного зразка. Залежно від терміну навчання можна стати бакалавром, отримати звання спеціаліста або магістра. Тим, хто захоче продовжити навчання, можна поступити в аспірантуру або докторантуру при вузі.

Які спеціальності можна освоїти в Інституті Реклами?

На факультеті рекламного мистецтва вивчають менеджмент організацій і маркетинг. Тут готують менеджерів для роботи в рекламних агентствах, фахівців з дослідження рекламного ринку. Готують тут і фахівців з виставкової діяльності, PR менеджерів, менеджерів політичної реклами.

Студенти факультету дизайну вивчають основи дизайну інтер'єрів, промисловий дизайн. Можна також вибрати спеціальність ландшафтний дизайн і освоїти ази садового та паркового мистецтва. У вузі також готують дизайнерів для поліграфії і WEB – дизайнерів.

На факультеті обліку і аудиту можна стати фахівцем з обліку та економіки. Всі випускники Інституту швидко знаходять роботу за фахом. Фахівці з реклами з кожним роком стають більш затребуваними.

У відповідності зі спеціалізаціями навчальний план передбачає професійну підготовку арт-директорів, копірайтерів, екаунт-менеджерів, бренд-менеджерів, менеджерів по стратегічному плануванню, медіапланерів, менеджерів з реклами та маркетингових комунікацій. Підготовка ведеться з урахуванням змін структури рекламного ринку, зростанням сегменту інтерактивних комунікацій, впровадженням у маркетингові комунікації цифрових технологій, розвитком соціальних мереж.

При інституті працюють наступні факультети:

- Факультет рекламного мистецтва (спеціальності: Менеджмент організацій, маркетинг);

- Факультет дизайну (спеціальності: дизайн реклами; графічний дизайн і реклама (комп'ютерна графіка; WEB - дизайн); дизайн середовища (дизайн інтер'єру); промисловий дизайн (ергодизайн); ландшафтний дизайн);

- Факультет обліку і аудиту (спеціальність: облік і аудит);

- а також, факультет довузівської підготовки.

Інститут реклами, ІР

Отже, Інститут Реклами - єдиний професійний навчальний заклад в Україні, який готує та випускає фахівців для рекламної галузі, працює більше 10 років. Навчальні плани побудовані таким чином, що дозволяють студентам останніх курсів з легкістю отримувати роботу в Україні, так і за її межами. По закінченню Вузу Ви станете підготовленим фахівцем-практиком. Вже з першого курсу студенти проходять практику в рекламних, PR і комунікаційних агентствах, дизайн студіях, на радіо і телебаченні, працюючи поряд з професіоналами.

З повагою "Multicellphone"!