Роздрукувати сторінку

Київський інститут бізнесу і технологій, КІБІТ

« Назад

Кожен рік у вищі навчальні заклади надходить велика кількість студентів. Більшою мірою це залежить від безпосередніх знань кожного учня і бажання дізнатися більше, щоб в подальшому знання приносили не тільки користь, але і задоволення від улюбленої роботи. Можна сказати, що деколи дуже складно визначитися з вибором, так як в Україні є безліч різних університетів з різною підготовкою і рівнем кваліфікації. Незважаючи на це, велика частина учнів віддають перевагу економічним факультетам, юридичним, і всьому іншому, що пов'язано з бізнесом.

Київський інститут бізнесу і технологій, КІБІТ

На сьогоднішній день відомо досить багато різних університетів, які спеціалізуються на підготовці кваліфікацій по бізнесу, технологій та права. Кожен з них пропонує різні рівні навчання, в тому числі різноманітну систему навчання.

Даний інститут працює на науковому рівні вже досить довгий час і представляє високі показники рівня навчання. У професорсько-викладацький склад входять висококваліфіковані фахівці – доценти, професори, фахівці з практики. За час навчання студентам надається можливість стажування за кордоном на професійному рівні. Практично кожен місяць в інституті проходять різні семінари і конференції, на яких виступають відомі професори з університетів Західної Європи.

Існує дві форми навчання – денна та заочна вартість навчання за які становить 11 200 грн і 6 400 грн відповідно. Навчання проходить на трьох освітньо-кваліфікаційних рівнях:

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

Інститут - це три окремих факультети зі своїми спеціальними кваліфікаційними підготовчими програмами.

Економічний факультет проводить підготовку з фінансів і кредиту; страхової справи; обліку і аудиту.

Факультет менеджменту кваліфікується на підготовці фахівців з менеджменту промислових підприємств; менеджменту туристичної індустрії; менеджменту медичного обслуговування; менеджмент підприємницької діяльності; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Також є факультет психології, який веде підготовку фахівців і магістрів по психології праці, педагогічної психології і клінічної психології.

Набір студентів здійснюється за спеціальною схемою і здачі певних предметів. Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо в інституті у адміністратора деканату.

КІБІТ

Напрями навчання:

- Психологія і педагогіка;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Київський Інститут Бізнесу і Технологій - це вищий навчальний заклад комерційного типу. Рівні акредитації найвищі – III-IV. Заклад ліцензований Міністерством освіти і науки України АВ № 363670 від 14.12.2007 р.

Що може дати абітурієнтам ВНЗ?

З початку заснування 1961 року і дотепер інститут зміг досягти наступного:

- Був сформований висококласний колектив викладацького складу, серед яких є і доктора наук, і академіки, і доценти, і професора;

- Сформована навчальна база згідно всім сучасним запитам;

- Економісти готуються для роботи на провідних організаціях України;

- Можлива перепідготовка менеджерів та економістів для отримання 2-гої вищої освіти.

Налагоджені творчі взаємини з провідними вищими закладами освіти Голландії, Німеччини, Бельгії, США, Фінляндії та Польщі.

Університет орієнтований на впровадження інформаційних методик в різних областях: будь-то комерційна або виробнича діяльність. Що і являє собою саму відмітну рису навчального закладу серед подібних закладів.

Протягом усього навчання кожен може освоїти англійську, польську, німецьку мови або вивчити французьку.

Серед матеріального та технічного оснащення закладу є близько 100 000 наукових праць, які зберігаються у фонді бібліотеки. Також студенти мають доступ до Всесвітньої мережі і ще безлічі цікавих можливостей. Але найголовніше, що після закінчення Київського інституту простіше знайти роботу!

Щоб стати студентом Кібіту, можна просто заздалегідь дізнатися про те, що необхідно зробити для надходження і які терміни здачі документації.

Київський інститут бізнесу і технологій, КІБІТ

За 16 років функціонування в інституті сформовано колектив викладачів, які користуються широким авторитетом, серед якого на кафедрах вузу працюють доктори та кандидати наук, академіки, професори і доценти. Співробітниками вузу успішно були встановлені творчі зв'язки з провідними університетами Америки, Голландії, Бельгії, Німеччини, Польщі та Фінляндії та інших країн.

Київський інститут бізнесу і технологій розташований за адресою м. Київ, вул. Білецька, 41/43.

Абітурієнти можуть з профільних предметів пройти додаткове навчання на платних підготовчих курсах.

Вища освіта у приватному інституті, має ІІІ рівень акредитації, здійснюється тільки на платній основі на денній та заочній формах навчання.

Інститут технологій готує фахівців, які можуть реалізувати отримані знання у сферах фінансових послуг, управління, на виробництві, у підприємницькій діяльності.

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Інститут володіє великою мережею філій, що знаходяться у Вінниці, Запоріжжі, Ніжині, Білій Церкві, Луганську, Житомирі, Умані.

Не забувають в інституті і про позанавчальне життя студентів. Студентським самоврядуванням влаштовуються різні заходи, серед яких організація туристичних походів, відвідування концертів, театрів, кінотеатрів, проведення екскурсій по Україні, відвідування виставок, музеїв, проведення дискотек та ін.

Яскраво та різноманітно проводяться святкові заходи, серед яких проведення Дня студента, Посвята в студенти, вечір знайомства першокурсників зі старшокурсниками, Дня Святого Валентина, Новорічний бал, проводяться спортивні змагання з аеробіки, армреслінгу, футболу. В гуртках творчої самодіяльності беруть участь не тільки студенти, але й викладачі, проводячи концерти і свята до різних значимих дат.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Київський інститут бізнесу і технологій

Отже, Київський інститут бізнесу та технологій - це відомий в Україні і країнах СНД вищий заклад недержавної власності, який надає своїм студентам ґрунтовні міцні знання.

З повагою "Multicellphone"!