Роздрукувати сторінку

Донецьке училище культури, ДУК

« Назад

Донецьке училище культури, ДУК надає кваліфіковану освіту в галузі культури своїм випускникам, котрі можуть зайняти чільні місця на ринку праці.

головний корпус ДУК

Адреса навчального закладу: 83096, Донецька обл., м. Донецьк, вул. Куйбишева, 128.

Спеціальності Донецького училища культури, ДУК:

- Вокал;

Спеціальність дає змогу стати професіоналом у сфері культури та організації розваг. Керівник вокального ансамблю - викладач школи мистецтв. Велика концертна практика. Ви вивчаєте естрадний, народний класичний вокал/за вибором танець, музичний інструмент, скрипка, фортепіано, акордеон, клавішні, гітара /за вибором/, ансамбль.

- Бібліотекар;

Дуже актуальна професія. Світ книг, світ інформаційних технологій, помножені на знання психології, менеджменту та діловодства - ось фундамент Вашого життєвого успіху. 100% гарантія продовжити навчання в кращих ВНЗ країни, 100% гарантія працевлаштування.

- Хореограф;

Унікальна можливість - три професії в одному дипломі!

- Артист ансамблю танцю. Керівник хореографічного колективу. Викладач хореографічних дисциплін;

Уроки класичного, народного, сучасного, бального танцю.

- Музикант;

Найбільш затребувана сьогодні професія!

Якщо ти граєш на будь-якому музичному інструменті - приходь!

Тебе чекають цікаві уроки у талановитих і професійних педагогів!

- Режисер;

Режисер масових театралізованих свят та шоу-програм - це професія для креативних і талановитих!

- Акторська майстерність, сценічна мова, грим, режисура, організація дозвільної діяльності.

головний вхід ДУК

Бібліотека Донецького училища культури, ДУК є центром духовно-морального виховання, задоволення освітніх, пізнавальних та культурних потреб читачів, формування інформаційної культури, інтелектуального спілкування, прилучення молоді через літературу до загальнолюдських цінностей.

В умовах нового інформаційного середовища перед бібліотекою стоять завдання:

- доступність і збереження інформації;

- інформаційна етика, просування медіа- та інформаційної грамотності і читання;

- забезпечення навчального процесу навчальної, навчально-методичної, спеціальної та художньою літературою;

- виховання інформаційної культури студента: вироблення навичок користування книгою, бібліотекою, інформаційними ресурсами, а також допомогу в організації навчального процесу та самостійної роботи студентів.

Основна робота бібліотеки - це допомога студентам і педагогам в навчальному процесі. Важливу інформаційну роль у забезпеченні навчального процесу відіграють періодичні видання, де відображені останні тенденції та наукові розробки. Бібліотека отримує 36 найменувань журналів по всіх спеціальних дисциплін, що викладаються в коледжі.

Статті з цих видань відображені в систематичній картотеці статей, що полегшує пошук і використання інформації при вивченні того чи іншого предмета. Викладачі та студенти використовують дані статті при підготовці до лекцій, конференцій, курсових та дипломних робіт, класним годинах.

емблема ДУК

Бібліотека проводить дні інформації для викладачів і студентів про нові надходження книг та періодичних видань. Випускається друкований і електронний варіант «Списку нових надходжень в бібліотеку». Ведеться індивідуальне інформування фахівців, проводяться тематичні та інформаційні виставки, огляди книг і періодичних видань, літературні вечори, створюються тематичні добірки в допомогу освітнім і виховним процесом.

Кожен другий четвер місяця в читальному залі бібліотеки працює і чекає відвідувачів «Книжкове кафе». На тематичні зустрічі за чашкою чаю в «Книжковому кафе» запрошуються всі бажаючі студенти та викладачі не тільки послухати і обговорити цікаву інформацію, але й самим взяти участь у підготовці та проведенні таких зустрічей.

На початку навчального року першокурсники знайомляться з бібліотекою, де отримують початкові відомості про її правила, змісті фонду навчальної та довідкової літератури. Оформляється виставка «Твоя майбутня професія», на якій представлена література про тих спеціальностях, які студенти отримують в стінах нашого коледжу.

Книжковий фонд бібліотеки становить 7 942 прим. книг і нотних видань. У фонді нашої бібліотеки представлені чудові твори класиків російської та зарубіжної літератури, що увійшли до золотого фонду світової літератури.

Широко представлена література, що розповідає про минуле та сьогодення нашого краю, науково-популярна література, література з драматургії і театру, хореографії та ін.

На допомогу навчальній програмі у нас є всі необхідні підручники з будь-яким курсом навчання. Наш бібліотечний фонд дозволяє виконувати різні запити як студентів, так і викладачів коледжу. Є можливість користуватися електронними бібліотеками.

Встановлено АІБС Мегапром, ведеться робота зі створення електронного каталогу.

Книжковий фонд бібліотеки комплектується на основі навчальних планів і програм, контингенту студентів, розподілу їх за спеціальностями та формами навчання.

Бібліотека має широким вибором періодичних видань. Бібліотека має абонемент видачі літератури і читальний зал на 25 посадочних місць, оснащена 3 комп'ютерами з виходом в Інтернет, сканером, ксероксом, 2 принтерами.

Користувачі бібліотеки мають можливість читання і використання електронних видань, занять з аудіо- та відеоматеріалами в читальному залі.

студенти ДУК

Отже, Донецьке училище культури, ДУК – сучасний заклад освіти, що володіє гарною базою для підготовки фахівців.

З повагою "!