Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Донецької області \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області та їх рейтинг \ 75. Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДКТД ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДКТД ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

« Назад

16.05.2015 01:51

Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах, маркетингових службах, банках, податкових інспекціях, фінансово - розрахункових центрах, підприємствах торгівлі, громадського харчування, виробництва, транспорту, митних службах та інших сферах життя.

головний вхід Донецький коледж технологій та дизайну

Адреса навчального закладу: м. Донецьк, проспект Партизанський 35-А.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 125 від 11.02. 2011 р. до Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського приєднано Донецький державний технікум технологій та дизайну з подальшим іменуванням названого технікуму - Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

На сьогоднішній день Донецький коледж технологій та дизайну ДонНУЕТ готує спеціалістів за такими спеціальностями:

- Дизайн;

- Перукарське мистецтво та декоративна косметика;

- Економіка підприємства;

- Комерційна діяльність;

- Фінанси і кредит;

- Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд;

- Швейне виробництво;

- Моделювання та конструювання промислових виробів;

- Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;

- Освітня діяльність технікуму здійснюється за 1 рівнем акредитації. За цей період технікумом випущено 12892 фахівця.

вхід ДКТД

Зараз Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДКТД ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського - сучасний багатофункціональний навчальний заклад.

Коледж володіє 2 навчальними корпусами, їдальнею, бібліотекою, актовим, спортивним і тренажерним залами, здравпунктом, гуртожитком, 2 комп'ютерними класами.

На відділеннях коледжу більше 600 дівчат та юнаків отримують спеціальності базового та поглибленого рівня за програмами середньої професійної освіти, а також професії за програмами початкової професійної освіти та професійної підготовки.

Вчитися в коледжі цікаво: зі студентами працюють досвідчені, висококваліфіковані викладачі, що використовують на заняттях сучасні інформаційні та педагогічні технології; до послуг студентів - світлі зручні аудиторії, комп'ютерні класи, бібліотека. Виробничу практику навчаються проходять на підприємствах, в установах та організаціях міста, які є соціальними партнерами коледжу. Весь освітній процес орієнтований на те, щоб випускник добре опанував обраною спеціальністю/професією, затребуваною на ринку праці, і отримав не тільки глибокі теоретичні знання, а й надійний практичний досвід.

Для бажаючих підвищити кваліфікацію або отримати додаткову професію - у коледжі працює відділення додаткової освіти, на якому щорічно навчаються навчаються і фахівці підприємств.

Успішні виступи студентів Донецького коледжу технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДКТД ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського на конкурсах професійної майстерності - це не випадковість. У виробничих майстернях під керівництвом наставників навчаються виготовляють колекції одягу, в учнівських перукарень виконують сучасні стрижки та зачіски.

Студенти коледжу активно займаються спортом. Регулярно проводиться Спартакіада коледжу, яка користується великою популярністю серед студентів і включає 5 видів спорту.

Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДКТД ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського багатий на таланти. На святкових концертах, міських та обласних конкурсах успішно виступають наші співаки, танцюристи, артисти студентській студії художнього слова «Арлекін», вокального ансамблю.

студенти ДКТД

Студентське життя - це, звичайно, насамперед відповідальна навчання, оволодіння основами професійних знань. Лекції, семінари, заліки, іспити - це будні наших студентів. Але молодість є молодість. І треба ще в чомусь себе проявити, зуміти зробити щось цікаве, отримати більше яскравих незабутніх вражень.

В освітньому закладі завжди приділялася велика увага позанавчальної діяльності учнів і студентів. Правильна організація дозвілля дозволяє реалізувати творчий потенціал молодих людей, виявити їх таланти і здібності, зайняти час суспільно-корисними справами.

З дня заснування навчального закладу створювалися колективі художньої самодіяльності, проводились святкові концерти, фестивалі, конкурси, змагання. Активну участь в організації позаурочної життя учнів і студентів беруть заступник директора з виховної роботи, педагоги додаткової освіти, а також куратори навчальних груп.

Позанавчальні заходи, які проходять у вільний від навчання час - хороший шанс для розвитку соціальної активності студентів.

Доброю традицією стали свята «Посвячення в студенти» для тих, хто щойно розпочав своє студентське життя. Пісні, танці, жарти, музичні номери - все це звучить на сцені в дні свята першокурсників. А трохи пізніше традиційно відбувається огляд художньої творчості «Наші таланти».

Студенти беруть активну участь у різних заходах міського, обласного рівнів в таких, як: предметні олімпіади, конкурси професійної майстерності, фестивалі художньої творчості  та ін.

У коледжі працюють гуртки технічної творчості, факультативи з різних предметів, колективи художньої самодіяльності. Це Театр моди «Етуаль», який користується особливою популярністю і постійно виступає на різних сценах міста та за його межами з показом колекцій одягу та зачісок; вокальний ансамбль, студія художнього слова «Арлекін», учасники яких часто виступають з концертами.

За участь у різних конкурсах творчі колективи неодноразово нагороджені дипломами, грамотами, відзначені листами подяки.

У коледжі працюють спортивні секції: волейбольний, баскетбольний, легкоатлетична і лижна. Постійно проводяться різноманітні спортивні змагання, а збірна команда - неодноразовий призер і переможець зональних та обласних змагань.

Працює Рада старостів - орган учнівського самоврядування. Він розглядає всі питання освітнього процесу та активну участь у громадському житті коледжу.

У пам'яті випускників коледжу надовго залишаться випускні вечори. Тут звучать і напутні слова на адресу випускників та концертна програма. І нехай трохи сумно, що позаду залишається цілий етап життя, але він дуже потрібний і корисний, адже у велику доросле життя йдуть молоді фахівці. І роки навчання в коледжі дали їм не тільки можливість отримати спеціальність, а й соціальний досвід спілкування, причетності до студентського братства. Чим активніше студенти долучаються до різних справах, тим швидше вони соціально адаптуються до дорослого життя. І наше завдання - допомогти молодим людям побачити свої позитивні якості, спонукати їх до вдосконалення самих себе. А це і є курс на успішність людини в подальшому житті.

головний корпус ДКТД

Отже, мета у навчальній і позанавчальної діяльності Донецький коледж технологій та дизайну Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, ДКТД ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського полягає в тому, щоб розвинути соціальну та культурну компетентність студентів, створити умови для професійного становлення та самореалізації особистості.

З повагою "!