Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Донецької області \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області та їх рейтинг \ 62. Краматорський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, КТ ДонНУЕТ

Краматорський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, КТ ДонНУЕТ

« Назад

Краматорський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах, маркетингових службах, банках, податкових інспекціях, фінансово - розрахункових центрах, підприємствах торгівлі, громадського харчування, виробництва, транспорту, митних службах та інших сферах життя. Одним з напрямків методичної роботи в технікумі є участь викладачів і студентів у науково-дослідних конференціях, олімпіадах.

гоовний корпус КТ ДонНУЕТ

Адреса: вул. Машинобудівників, 40, м. Краматорськ, Донецька обл.

Спеціальності Краматорського технікуму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського:

- Товарознавство та комерційна діяльність

Основні види діяльності: аналіз можливостей організації з виробництва продукції; організація виконання замовлень споживачів; контроль якості виконання замовлення; управління роботою офіціантів, барменів, сомілье; визначення чисельності працівників, зайнятих обслуговуванням; інформаційне забезпечення процесу обслуговування; виявлення потреб споживачів продукції і формування попиту на послуги громадського харчування; оцінка конкурентоспроможності продукції та послуг громадського харчування; виробничий контроль продукції та якості послуг громадського харчування.

Випускники працюють: менеджерами залу обслуговування; адміністраторами в ресторанах, барах, кафе, менеджерами по роботі з персоналом, менеджерами по роботі з клієнтами, керівниками структурних підрозділів та підприємств громадського харчування.

- Виробництво харчової продукції

Основні види діяльності: планування роботи виробництва, складання меню; контроль за дотриманням норм закладки сировини, послідовності операцій технологічного процесу; розробка нових видів продукції; контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог на всіх стадіях технологічного процесу виробництва і реалізації продукції.

Випускники працюють технологом, шеф - кухарем, калькулятором, адміністратором, менеджером підприємств харчування; фахівцем з організації дієтичного та лікувально - профілактичного харчування в оздоровчих закладах; працівниками торговельних інспекцій з контролю якості продуктів харчування.

- Економіка підприємства

Вибір професії - складний і відповідальний крок у твоєму житті. Адже вдало обрана професія це особиста задоволеність, можливість удосконалюватися і підвищувати свою кваліфікацію, це - корисність суспільству.

Якщо тобі небайдуже твоє майбутнє сплануй свойпрофессіональний шлях, вибери професію або спеціальність, котораястанет улюбленою справою, принесе максимальне задоволення, впевненість у завтрашньому дні.

Тобі належить майбутнє, тобі належить розвивати економіку, впроваджувати ринкові взаємини. Ти можеш статьпредпрінімателем, бізнесменом, комерсантом у всіх ланках, в будь-якій галузі господарства, якщо закінчиш наш технікум.

Дослідницька робота ведеться в рамках циклових (предметних) методичних комісій за напрямками:

- соціально-гуманітарні питання;

- економіко-управлінські питання;

- використання інформаційних технологій в економіці, бізнесі та виробництві;

- правові аспекти сучасного бізнесу;

- проблеми екології, навколишнього середовища;

- Здорова України - здорове харчування, здоровий спосіб життя.

Кількість гуртожитків - 1

Кількість проживаючих в гуртожитку - 360 осіб

Відсоток забезпеченості місцями в гуртожитку - 100%

У гуртожитку організована пропускна система, відеоспостереження (в одному гуртожитку), встановлені тривожні кнопки, розроблені нормативні документи, ведуться журнали обліку та перевірок студентів.

Для студентів, що проживають у гуртожитку, створені сприятливі побутові умови: кімнати, розраховані від одного до чотирьох чоловік, обладнані індивідуальними ліжками, тумбочками, столом для приготування домашніх завдань і прийому їжі, нішею для одягу, дзеркалом, паласом і шторами. У гуртожитку чітко організована зміна постільної білизни, є кімната гігієни, прасувальна дошка, побутова кімната для приготування їжі, обладнана холодильником, електричними плитами, кухонним гарнітуром. У холі після занять можна подивитися улюблену телепередачу, розмістившись на зручній м'яких меблів. До послуг проживаючих в гуртожитку - душова, їдальня, бібліотека, читальний зал, пральня кімната.

Центр сприяння працевлаштуванню випускників

Цілі ЦСПВ:

- сприяння працевлаштуванню випускників та їх адаптації до ринку праці;

- встановлення ефективності використання випускників технікуму відповідно до профілю отриманої спеціальності та оцінці їхньої компетентності роботодавцем.

Завдання ЦСПВ:

- створення банку даних про випускників технікуму;

- виявлення вимог роботодавців до професійної підготовки випускників;

- виявлення потреби в кадрах на ринку праці;

- укладання договорів на працевлаштування випускників з роботодавцями;

- співпраця з Центром зайнятості за програмою «Перше робоче місце».

З метою пошуку роботодавців ЦСПВ спільно з Центром зайнятості проводить ярмарки випускників, на яких випускники демонструють перед роботодавцями та адміністрацією технікуму свої знання та вміння за фахом.

ембема КТ ДонНУЕТ

Отже, Краматорський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, є сучасним закладом освіти Донецької області, що готує кваліфікованих фахівців.

З повагою "!