Роздрукувати сторінку

Єнакієвський металургійний технікум

« Назад

02.05.2015 01:05

Навчальні кабінети і лабораторії Єнакієвський металургійний технікум - 93% навчальних кабінетів оснащені інтерактивними дошками, що значно збільшує продуктивність праці викладачів і студентів, раціонально підвищує ефективність та інтенсифікації навчання і самонавчання.

єголовний корпус Єнакієвський металургійний технікум

Адреса: просп. 50-річчя Жовтня, 40, м. Єнакієве, Донецька обл.

Основні спеціальності ЄМТ:

- Електротехніка, електромеханіка;

- Інформатика, обчислювальна техніка, IT-технології;

- Металургія, матеріалознавтсво;

- Метрологія, вимірювальна техніка.

У Єнакієвському металургійному технікумі створено сучасне матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності, у тому числі:

- 27 навчальних кабінетів;

- 35 навчальних лабораторій;

- навчально-виробничі майстерні;

- спортивний зал, тренажерний зал і зал аеробіки;

- бібліотека і читальний зал;

- конференц-зал та актовий зал;

- медичний пункт і стоматологічний кабінет;

- їдальня і буфет;

- гуртожиток.

Всі навчальні лабораторії обладнані сучасним обладнанням для проведення лабораторних і практичних робіт.

Навчальні кабінети і лабораторії мають доступ до мережі Інтернет, який здійснюється за двома оптоволоконними каналами з пропускною здатністю 10Мбіт / с на кожен канал.

студенти ЄМТ

Навчально-виробничі майстерні ЄМТ

У навчально-виробничих майстернях знаходиться дві електромонтажні ділянки, слюсарна ділянка, механічна ділянка. У навчально-виробничих майстернях студенти проходять навчальну практику.

Спортивний зал, тренажерний зал і зал аеробіки.

Одним з основних напрямків виховної діяльності в коледжі є виховання твердого переконання переваги здорового способу життя, занять фізкультурою і спортом.

Для реалізації цього напряму в коледжі працюють наступні спортивні секції:

- настільного тенісу;

- міні-футболу;

- волейболу та баскетболу;

- легкої атлетики та гирьового спорту;

- основ самооборони як для юнаків так і для дівчат.

Студенти коледжу абсолютно безкоштовно у вільний від навчання час відвідують заняття в спортивних секціях.

Бібліотека Єнакієвський металургійний технікум

Бібліотечний фонд становить 70760 примірників, він представлений навчальної, навчально-методичної, науково-популярної, нормативно-довідкової та художньої літературою. Навчальний фонд складає 55022 примірників, художньої літератури - 10658 примірників.

Бібліотека володіє великим довідково-інформаційним фондом, в ній є довідники, словники, енциклопедії.

У бібліотеці є читальний зал на 40 посадочних місць. Також в читальному залі розташовуються 10 комп'ютерних робочих місць, що мають доступ до мережі Інтернет, для самопідготовки студентів.

Бібліотека постійно поновлюється.

Металургійний коледж має свою газету та місцеве радіо.

Конференц-зал та актовий зал.

Актовий зал коледжу включає 300 посадочних місць. У ньому проводяться концерти, КВК, огляди художньої самодіяльності, урочисті посвяти в студенти, вручення дипломів.

У 2012 році в коледжі почав функціонувати сучасний конференц-зал, в якому проводяться конференцій з індивідуально розробленим планам, зустрічі з представниками правоохоронних органів, роботодавцями та особами соціального партнерства, проводяться олімпіади професійної майстерності.

Їдальня

Приміщення їдальні розраховане на 200 посадочних місць. Гарячим і смачним харчуванням забезпечені всі студенти та викладачі коледжу. У їдальні трудяться досвідчені і люблять свою справу кухаря.

В меню дбайливо передбачені різноманітні салати і апетитна випічка, гарячі м'ясні та рибні страви, вітамінні напої та соки.

Гуртожиток

У коледжі є гуртожиток, в якому можуть проживати 150 студентів. Іногороднім студентам, які потребують житло, надаються місця у дво- та тримісних кімнатах. Крім житлових кімнат у гуртожитку знаходяться: кімната відпочинку, кімнати самопідготовки, кухні.

Внеаудиторная життя студентів Липецького металургійного коледжу багата подіями та цікавими справами. У дівчат і юнаків є можливість реалізувати свої таланти і просто інтереси в самих різних областях діяльності. Хтось активно займається спортом і займає призові місця. Хтось знайшов себе в мистецтві і виступає на сцені. І багато-багато інших напрямків, які не менш цікаві й пізнавальні.

Велика увага приділяється екологічному вихованню. У сучасній науці поняття «екологія» характеризується єдністю біологічного, соціального, економічного, технічного, гігієнічного факторів у житті людей.

головний вхід єнакієвський металургійний технікум

Мета формування екологічної культури, яка є частиною морального початку в людині, полягає у вихованні відповідального, бережливого ставлення до природи, рідному місту. Студенти коледжу беруть участь у міських та обласних акціях з прибирання території, за групами закріплені ділянки території коледжу.

З повагою "!