Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Донецької області \ ЗВО (ВНЗ) Донецької області та їх рейтинг \ 139. Костянтинівський навчально-консультаційний центр Донецького національного університету, КНКЦ ДонНУ

Костянтинівський навчально-консультаційний центр Донецького національного університету, КНКЦ ДонНУ

« Назад

Костянтинівський навчально-консультаційний центр Донецького національного університету, КНКЦ ДонНУ може надати Вам таку освіту, котра в умовах ринкової економіки забезпечить гідну заробітну плату та робоче місце. Факультети Костянтинівського навчально-консультаційного центру Донецького національного університету, КНКЦ ДонНУ готують високваліфіковані кадри, що займають гідне місце на підприємства області та України в цілому.

корпус Костянтинівський навчально-консультаційний центр Донецького національного університету

Навчальний заклад знаходиться за адресом: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ломоносова, 157.

Костянтинівський навчально-консультаційний центр Донецького національного університету, КНКЦ ДонНУ  готує кваліфікованих фахівців в таких напрямках:

- фізико-хімічний;

- математичний;

- юридичний;

- біологічний;

- історичний;

- філологічний.

Основні завдання навчального закладу визначаються спрямованістю КНКЦ ДонНУ на підготовку кадрів для науки.

Найбільш важливими завданнями в цьому напрямку є:

- створення умов для безперервності та взаємозв'язку процесів навчання, наукових досліджень у формуванні висококваліфікованих наукових спеціалістів;

- підтримка і зростання наукових шкіл, що базуються на кафедрах КНКЦ ДонНУ;

- забезпечення найбільш повного використання і розвитку науково-технічного потенціалу КНКЦ ДонНУ;

- участь студентів магістрантів і аспірантів у наукових дослідженнях на всіх етапах навчання.

Генеральним напрямом науково-дослідної діяльності університету є участь у вирішенні завдань пріоритетних напрямків фундаментальної науки і критичних технологій, що розробляються в Міносвіти.

Вирішення цього завдання досягається шляхом формування спільних навчальних, навчально-наукових центрів, наукових лабораторій, інститутів, кафедр.

Подальша інтеграція досліджень передбачає:

- постійну координацію і коригування наукових напрямів при формуванні тематики наукових досліджень та інноваційної діяльності;

- розвиток і підтримку підготовки фахівців за пріоритетними напрямами фундаментальних досліджень і критичних технологій на базі КНКЦ ДонНУ та провідних наукових шкіл;

- створення спільних лабораторій подвійного підпорядкування, маючи на увазі організацію на їх базі технологічної підготовки студентів за проривним технологіям ХХI століття;

- розвиток дослідно-експериментальної та матеріально-технічної бази спільних досліджень КНКЦ ДонНУ.

Наукові дослідження КНКЦ ДонНУ розвиваються також в кооперації, особливо в прикладній області, з великими науково-виробничими підприємствами і компаніями, що застосовують наукомісткі технології.

Можливість проживання в гуртожитках надається всім студентам денних, вечірніх і заочних відділень. Для багатьох студентів університетський гуртожиток - це гарна можливість почати самостійне доросле життя.

Інфраструктура навчального закладу досить різноманітна. На одній території знаходяться медичний центр, спортивний комплекс, їдальня та інші пункти громадського харчування, автостоянка, банк і цілодобовий банкомат.

Спортивний центр є структурним підрозділом КНКЦ ДонНУ, завданнями якого є забезпечення узгоджених з кафедрою фізичної культури графіків занять з фізичної культури зі студентами, розвиток фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед студентів, проведення внутрішніх, міжвузівських та інших спортивних заходів, а також надання оздоровчих і спортивних послуг юридичним та фізичним особам на платній основі.

В КНКЦ ДонНУ створені всі необхідні умови для реалізації можливостей у галузі фізичної культури і спорту.

В КНКЦ ДонНУ діє Студентська рада. Студентська рада - це спільнота найбільш ініціативних студентів з метою вирішення різноманітних питань з урахуванням інтересів кожного студента. Рішення по питанням за загальним правилом приймається більшістю голосів членів студентської ради. Студентська рада існує в цілях розробки цілого спектру питань, безпосередньо пов'язаних з «життям» Університету. Лише як орган, який повинен представляти і зіставляти інтереси всієї маси студентів, Студентська рада може здійснювати свою діяльність ефективно.

Взагалі основна ідея створення Студентської ради - врахування думки всіх зацікавлених студентів щодо нагальних питань, пов'язаних як з навчальною, так і з позанавчальної діяльністі. При допомозі найбільш ініціативних представників, які обрані самими студентами і які щодня перебувають у безпосередньому контакті з тими студентами, чиї інтереси вони представляють, адміністрація отримує можливість вирішити питання з урахуванням актуальних настроїв.

Крім неприпустимого зниження якості навчання і взагалі комфорту у всіх сферах університетського життя будь-якого студента, неефективна діяльність Студентської ради підірве авторитет Університету, що неприпустимо.

Також, для допомоги випускникам у працевлаштуванні діє Центр допомоги випускникам, що співпрацює з багатьма підприємствами регіону та має список відповідних вакансій.

студенти Костянтинівський навчально-консультаційний центр Донецького національного університету

Отже, КНКЦ ДонНУ – сучасний заклад освіти економіко-гуманітарного спрямування для підготовки кваліфікованих спеціалістів в Донецькому регіоні, що мають змогу працювати як в області так і в цілому по Україні.

З повагою "!