Роздрукувати сторінку

Коледж Донецької академії автомобільного транспорту, КДААТ

« Назад

Коледж Донецької академії автомобільного транспорту, КДААТ може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах, маркетингових службах, банках, податкових інспекціях, фінансово - розрахункових центрах, підприємствах торгівлі, громадського харчування, виробництва, транспорту, митних службах та інших сферах життя.

головний корпус КДААТ

Адреса навчального закладу: Донецька область, м. Донецьк, проспект Дзержинського, 7.

Коледж є структурним підрозділом Донецької академії автомобільного транспорту.

Коледж Донецької академії автомобільного транспорту, КДААТ здійснює підготовку молодших спеціалістів для транспортної галузі за спеціальностями:

- 5.07010602 «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;

- 5.07010102 «Організація перевезень та управління на автотранспорті»;

- 5.07010101 «Організація і регулювання дорожнього руху»;

- 5.03060102 «Організація обслуговування на транспорті»;

- 5.05010201 «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж».

Бібліотека Коледжу Донецької академії автомобільного транспорту, КДААТ розташована на другому поверсі адміністративного корпусу. Тут до послуг користувачів - абонемент і читальний зал бібліотеки. У гуртожитку № 1 є абонемент і читальний зал, де студенти, які проживають у гуртожитку, можуть з комфортом займатися за програмою у вечірній час.

У бібліотеці діють постійні виставки: «В допомогу викладачеві», «Для вас, першокурсники», «Для вас, будівельники», «Для вас, автомобілісти», «Для вас, Експлуатаційники», «Новинки», де представлені нові книжкові та періодичні видання по галузях.

Бібліотека кілька років працює над створенням електронного каталогу (ЕК) в програмі GS-Ведомости. На даний момент, майже вся література, що надійшла до фонду з 2005 року, відображена в ЕК. Зручний інтерфейс електронного каталогу дозволяє легко і швидко знаходити необхідну літературу. Пошук здійснюється по автору, назвою, ключовими словами, предметними рубриками, видавництву і роком видання. Бібліотека має вихід в Інтернет, що дозволяє поєднувати традиційну бібліотечну роботу з передовими інформаційними технологіями.

У нашій бібліотеці багато світла, повітря, безліч квітів. Ми створили для наших читачів атмосферу затишку, тиші і робочого настрою. А найголовніше - постійна готовність бібліотекарів у будь-який момент прийти на допомогу кожному відвідувачу. Наші читачі люблять свою бібліотеку за швидке, безвідмовне, професійне обслуговування, за висококваліфіковану допомогу.

Студенти, що закінчили коледж за спеціальністю  «Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному)", отримують кваліфікацію технік. Фахівці можуть успішно працювати в якості менеджерів практично у галузі ділового адміністрування в транспортно-експлуатаційних підприємствах, а також територіальних і муніципальних департаментах транспорту, автотранспортних митницях, термінальних системах, транспортної інспекції, проектних і науково - дослідних інститутах та підприємствах.

У процесі навчання студенти освоюють теоретичні основи функціонування транспортних систем, ринку транспортних послуг та його особливостей, вивчаючи такі дисципліни, як маркетинг, менеджмент, управління персоналом, основи права, пасажирські та вантажні перевезення, автотранспортне право, управління транспортними системами та ін.

При підготовці кваліфікованих фахівців велика увага приділяється сучасному напрямку - транспортній логістиці. Транспортна логістика - це мистецтво здійснювати перевезення в найкоротші терміни з мінімальними витратами. Вона передбачає знання транспортних коридорів руху вантажу по всьому світу з собівартістю основних транспортних витрат.

Студентам надається можливість закріпити теоретичні знання при проходженні ознайомчої та виробничої практик на автотранспортних підприємствах. Паралельно з основною студенти отримують додаткову спеціальність водія категорії «С», а категорію «В» можна отримати за незначну оплату.

Види професійної діяльності техніка

Виробничо-технологічна - технічне обслуговування та ремонт автомобільного транспорту та транспортного обладнання відповідно до вимог нормативно-технічних документів; вибір вузлів і агрегатів автомобіля для заміни в процесі експлуатації автомобільного транспорту; проведення робіт з технічного обслуговування і ремонту транспорту; ефективне використання матеріалів, технологічного обладнання підприємств; наладка та експлуатація обладнання для технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів; здійснення технічного контролю при експлуатації транспорту і транспортного устаткування; проведення стандартних і сертифікаційних випробувань; участь у забезпеченні екологічної безпеки експлуатації, зберігання, обслуговування, ремонту транспорту і транспортного устаткування.

Організаційно-управлінська - організація роботи колективу виконавців; планування та організація виробничих робіт; організація безпечного ведення робіт при технічному обслуговуванні та ремонті автомобільного транспорту; робота з клієнтурою; вибір оптимальних рішень при плануванні робіт в умовах нестандартних ситуацій; здійснення контролю якості робіт; участь в оцінці економічної ефективності виробничої діяльності; вибір раціональних нормативів експлуатації, технічного обслуговування, ремонту і зберігання транспорту та обладнання; здійснення технічного контролю продукції та послуг; забезпечення техніки безпеки на виробничій ділянці.

Конструкторсько-технологічна - проектування ділянок та цехів експлуатаційних і ремонтних автотранспортних підприємств; розробка конструкторської та технологічної документації для ремонту, модернізації та модифікації транспортних засобів.

емблема КДААТ

Отже, Коледж Донецької академії автомобільного транспорту, КДААТ – сучасний заклад освіти, що готує кваліфікованих працівників автотранспортної галузі.

З повагою "!