Роздрукувати сторінку

Черкаський державний бізнес-коледж, ЧДБК

« Назад

Історія створення, розвитку та удосконалення Черкаського державного бізнес-коледжу, ЧДБК

Черкаський-державний-бізнес-коледж ЧДБК

Сьогодні цей навчальний заклад є дуже популярним серед абітурієнтів нашої країни. Розпочав свою непросту історію коледж у 1963 році. Саме у цьому році на базі комбінату був створений цей навчальний заклад. У той час коледж називався технічним училищем № 2, студенти якого здобували освітні знання технічного спрямування. Протягом великого часу навчальний заклад змінював свої назви та реорганізовувався.

1991 року освітній заклад перетворився на вище професійне училище. Протягом того часу навчальний заклад розширявся та удосконалювався. Протягом тривалого часу тривала розбудова навчальних споруд та корпусів коледжу, у яких сьогодні здобувають освіту студенти.

У той час спостерігалася стрімка інтеграція системи освіти у національну систему формування фахівця. Тому на базі цього освітнього закладу керівництво створило Модельний навчальний центр, у якому здобували професійні знання та уміння майбутні підприємці нашої країни. Тоді у навчальну діяльність впроваджувалися інноваційні технології формування майбутніх спеціалістів, які вже мали зовсім інші погляди на життя та на професію.

Черкаський-державний-бізнес-коледж, ЧДБК

Контакти Черкаського державного бізнес-коледжу, ЧДБК

Адреса:18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вулиця В. Чорновола, 243.

Телефон: (0472) 64-93-44.

Факс: (0472) 64-45-50.

Сайт: http://www.business-college.com.ua.

Відділення коледжу:

- відділення економіки та підприємництва;

- відділення обліку та фінансів;

- відділення комп’ютерних технологій;

- відділення дизайну.

Навчання студентів у Черкаському державному бізнес-коледжі

За роки свого існування коледж підготував до професійної діяльності близько 20000 висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні директором навчального закладу є Куклін Олег Володимирович, який є доктором економічних наук та професором. Нині у коледжі здобувають освітні знання 1205 студентів, які мають стати висококваліфікованими фахівцями за 11 спеціальностями. Іногороднім студентам надається місце проживання у гуртожитку. Випускники коледжу мають можливість продовжувати здобувати знання та уміння майбутньої професії у Черкаському банківському інституту або Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького.

У навчальному закладі педагогічну діяльність здійснюють 89 штатних викладача. Серед викладачів навчального закладу є 11 кандидатів та докторів наук. 31 викладач має кваліфікацію спеціаліста вищої категорії. 11 педагогічних працівників коледжу пройшли професійне стажування у ФРН, Канаді, США та Польщі, що значно покращило якість освітніх послуг коледжу.

Навчальний процес коледжу здійснюється у трьох навчальних корпусах. У навчальному закладі є стадіон та два спортивних містечка.

Черкаський-державний-бізнес-коледж

Робота педагогічних співробітників Черкаського державного бізнес-коледжу

Педагогічні працівники навчального закладу володіють великим запасом професійних умінь та терпінням, адже процес формування та розвитку фахівця своєї справи вимагає велику кількість часу та терпіння. Сьогодні педагогічні працівники навчального закладу є однодумцями, які з великим успіхом вирішують функції навчального закладу.

Студенти навчального закладу розуміють, що домогтися успішного життя потрібно бути висококваліфікованим фахівцем, а щоб стати таким спеціалістом потрібно постійно та невпинно навчатися Викладачі навчального закладу у своїй професійній діяльності використовують найновіші та найуспішніші форми підготовки професіонального спеціаліста. Сьогодні у суспільство нашої країни повертається мода бути освіченим та висококваліфікованим фахівцем. Викладачі навчального закладу дуже добрі та шановані особистості, які спроможні на творче вирішення своїх професійних завдань.

 Викладачі навчального закладу розуміють, що без їх діяльності не може існувати та розвиватися суспільство нашої країни, якісні показники нашого суспільства залежать від педагогічної праці. У зв’язку з цим, викладачі навчального закладу дуже старанно виконують свої професійні обов’язки. Звичайно праця педагогічних працівників коледжу має свої специфічні особливості та труднощі, але це не зупиняє викладачів у здійсненні своїх професійних обов’язків.

Спортивне виховання Черкаського державного бізнес-коледжу

Сьогодні наше суспільство не може існувати без фізичної культури, яка створює ще більш кращі умови для якісного виконання своїх професійних обов’язків кожного фахівця нашої країни. Керівництво навчального закладу розуміє, що саме здоров’я є безцінним даром кожної людини, та студента зокрема. Тому працівники навчального закладу з особливим відношенням організовують фізичне виховання студентів.

Викладачі коледжу активно працюють над спортивним удосконаленням кожного студента. Викладачі фізичної культури коледжу намагаються сформувати у студентів бажання регулярно займатися фізичними вправами та спортивними іграми. Для здійснення таких завдань спортивного напрямку створені усі необхідні умови та забезпечення необхідними матеріалами. У навчальному закладі функціонує дуже велика кількість гуртків та секцій спортивного напрямку, які студенти коледжу відвідують із великим задоволенням. Найактивніші студенти із фізичної культури кожен рік беруть участь і різноманітних змаганнях, які організовує керівництво навчального закладу. Такий підхід організації спортивного виховання студентів сприяє організації веселого та корисного дозвілля кожного студента.

Виховання студентів ЧДБК

Студенти навчального закладу виховуються та навчаються в умовах ціннісного ставлення до дійсності навколишнього середовища. Сьогодні студенти навчального закладу з великою повагою та пошаною відносяться один до одного та викладачів. Викладачі коледжу формують у кожного студента активну життєву позицію, яка сповнена власними переконаннями та принципами.

Викладачі навчального закладу намагаються сформувати та виховати творчу конкурентоспроможну особистість майбутнього фахівця, яка досить відповідально відноситься до своїх професійних обов’язків. Сьогодні у коледжі спостерігається досить складний процес індивідуалізації навчання, які спрямований на формування фахівця, який здатний приймати самостійні рішення своєї професії.

Культурно-просвітницька діяльність педагогічних працівників направлена на формування культурної особистості кожного студента. Студенти навчального закладу досить виховані та стримані люди, але водночас дуже активні. У студентів навчального закладу виховують творчі здібності вирішення професійних завдань. Викладачі навчають їх критичному мисленню, яке сьогодні є необхідним для кожного фахівця нашої країни.

ЧДБК

Студентське життя ЧДБК

Викладачі та інші співробітники коледжу розуміють, що саме студентські роки кожної людини є найпрекраснішим та найяскравішим етапом життя кожної людини. Тому адміністрація та керівництво навчального закладу створюють умови, які сприяють яскравій та незабутній організації студентського життя. Випускники навчального закладу з особливим в сумом згадують роки навчання у цьому закладі освіти, адже вони дуже сумують за тими часами навчальної діяльності, які сповнені яскравих подій та переживань.

У випускників навчального закладу на душі залишаються тільки теплі та добрі спогади про студентські роки. Роки навчання у цьому навчальному закладі приносять дуже багато радості та радісних переживань кожному студентові коледжу. Випускники навчального закладу запам’ятовують усе найкраще, що відбувалося із ними у коледжі, на все життя.

Отже, сьогодні Черкаський державний бізнес-коледж, ЧДБК є провідним закладом освіти, який здійснює якісну підготовку висококваліфікованих фахівців для нашої країни, яка сьогодні дуже потребує саме таких спеціалістів. Педагогічний колектив та адміністрація навчального закладу ласкаво запрошують усіх бажаючих абітурієнтів здобувати знання саме у цьому коледжі!

З повагою "Multicellphone"!