Роздрукувати сторінку

Уманська філія Європейського університету, УФ ЄУ

« Назад

24.06.2015 05:43

Уманська філія Європейського університету успішно здійснює свою діяльність на протязі 18 років біля легендарного дендропарку «Софіївка». Філія є одним з найпрестижнішим навчальним закладом на Уманщині, що проводить підготовку за управлінськими напрямками.

Уманська-філія-Європейського-університету, УФ-ЄУ

Уманська філія дала путівку в життя багатьом випускникам, і сьогодні саме їм надається перевагау найрізноманітніших галузях науки, техніки, виробництва країни.

Велика кількість випускників філії займають управлінські посади в установах та стали державним службовцями. Гордістю філії є випускники, які захистили свої кандидатські дисертації й працюють в Уманській філії та викладають у багатьох ВНЗ України.

Контакти Уманської філії Європейського університету

Адреса: вул. Шевченка, 15-а, м. Умань, Черкаська область.

Телефон: (04744) 53024.

E-mail: [email protected]

Сайт: uman.e-u.in.ua.

УФ-ЄУ

Загальні відомості про Уманську філію Європейського університету

Навчання проводиться за кредитно-модульною системою, що відповідає європейському стандарту. На базі філії проводяться різноманітні конференції, семінари, в яких беруть участь студенти з усіх ВНЗ України.

Навчальний процес проводять досвідчені та талановиті педагоги, які отримали диплом та захистили дисертацію в Європейському університеті. До викладацького складу входять викладачі вищої категорії, професори, кандидати та доктори наук, доцент.

Навчальний заклад знаходиться в сучасному освітньому комплексі, в якому розміщені навчальні кабінети, лабораторії, бібліотека, центри дозвілля.

Бібліотека має великий книжковий фонд, до кого входять: навчальна література, підручники, посібники, наукова та методична література.

Також філія випускає власну газету «Студентський вісник», в якій розміщують інформацію про досягнення та перемоги студентів.

Кожного оку студенти мають можливість взяти участь у таких програмах як WorkandTravel та CareerTraining та відвідати США. Тут студенти навчаться вільно володіти англійською мовою, здобудуть нові навички у практичній діяльності.

На базі Уманської філії Європейського університету вперше серед ВHЗ України відкрився «Учбовий Центр біржової діяльності».

В 2012 році було створено «Центр студентського працевлаштування», завдяки якому студенти можуть отримати посади за фахом у літній період, а також безпосередньо після навчання.

В Уманській філії створені такі кафедри:

- економіки та підприємництва;

- інформаційних технологій та математичних дисциплін.

Із розвитком інноваційних технологій суспільство потребує висококваліфікованих фахівців в цій галузі. Навчальний процес на кафедрі забезпечують досвідчені педагоги, які допомагають студентам формувати їх практичні навички та вміння. Для навчання широко використовуються комп’ютерні технології, сучасні посібники та література. Уманська філія співпрацює з великою кількістю ВНЗ, як України, так і зарубіжних країн. Вони обмінюються досвідом роботи, впроваджуючи в навчальний процес сучасні ресурси та методи.

Кафедра працює до відповідного розробленого плану звикористанням всіх стандартів. На кафедрі функціонують предметні гуртки з математики та програмування, проводяться предметні тижні.

- менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін.

На даний час професія менеджера є одною із важливих і головних професій в суспільстві. У зв’язку із появою великої кількості приватних підприємств, вони потребують досвідчених фахівців економічній діяльності. Які могли б створити належні умови, розробляти плани щодо покращення бізнесу, приймати правильні а швидкі управлінські рішення.

Для цього керівники повинні мати глибокі і різнобічні знання, добре розумітися на секретах своєї професії, вміти приймати продумані і обґрунтовані рішення. Кафедра менеджменту здійснює підготовку менеджерів згідно ліцензії і акредитації за рівнями бакалавр та спеціаліст за фахом «Менеджмент організацій і адміністрування».

Основним завданням цієї кафедри є підготувати спеціалістів до ведення організаційно-управлінської та адміністративної діяльності в установах, який міг би працювати, я в державних установах, так і в будь-яких на локальному рівні.

Уманська-філія-Європейського-університету

Спеціальності Уманської філії Європейського університету

Уманська філія проводить підготовку за такими спеціальностями:

1. Спеціальність «Економіка підприємства»

Фахівець може займати такі посади: голова підприємства різних організаційно-правових форм господарювання, консультанта з економічних питань, економіст, брокер.

2. Спеціальність «Фінанси і кредит»

Після здобуття диплому, спеціалісти можуть отримати такі посади: старшого фінансового аналітика, брокера,начальника функціонального підрозділу, консультанта з фінансових питань, оцінювача-експерта, бізнес-аналітика, менеджера із пенсійного недержавного страхування, фінансового директора, наукового співробітника, викладача, ріелтера, фахівця з фінансово-економічної безпеки.

3. Спеціальність «Облік і аудит»

Можливість посісти посаду керівника підрозділу, фінансового директора, ревізора-інспектора податкової служби,наукового співробітника,аудитора,викладача.

Дозвілля в Уманській філії Європейського університету

Студента мають змогу приймати участь в художній самодіяльності. На всі свята за допомогою студентської ради організовуються різноманітні заходи щодо святкування. Традиційним є проведення Всеукраїнських, інтернаціональних конференції, вистав, конкурсів.

Студенти мають змогу відвідувати спортивну залу, яка оснащена сучаснимитренажерами, для того, щоб підтримувати себе у спортивні формі. Створені гуртки з волейболу, футболу, баскетболу, куди кожен студент може записатися.

Вартість навчання в УФ ЄУ

1. Фінанси і кредит – 6700 гривень;

2. Менеджмент – 6700 гривень;

3. Економіка підприємства – 6700 гривень;

4. Комп’ютерні науки – 7000 гривень;

5. Програмна інженерія – 7000 гривень;

6. Менеджмент організацій і адміністрування;

7. Програмне забезпечення систем – 7000 гривень.

Уманська-філія-Європейського-університету УФ-ЄУ

Тому, організовані на високому рівні навчальний процес та дозвілля студентів дають змогу формувати фахівців нової генерації – високоосвічену професійну еліту України, вільну і творчу, здатну на самостійне мислення та активні дії в галузі економіки, менеджменту та інформаційних технологій на базі глибоких і найсучасніших наукових знань.

З повагою "Multicellphone"!