Роздрукувати сторінку

Канівська філія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, КФ СУЕМ

« Назад

24.06.2015 08:42

Канівська філія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту – відокремленийпідрозділ Східноєвропейського університету економіки і менеджменту,який проводить підготовку фахівців за І-IІ рівнем акредитації.

Канівська-філія-Східноєвропейського-університету-економіки-і-менеджменту КФ-СУЕМ

Контакти Канівської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту

Адреса:м. Канів, вул. Київська, 34.

Телефон: (04736)3-23-32.

Електронна пошта:[email protected]

Сайт: http://www.kfsuem.at.ua.

Канівська-філія-Східноєвропейського-університету-економіки-і-менеджменту

Історія КФ СУЕМ

В 1997 році разом із Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту була створена Канівська філія.

Відповідно до ліцензії, наданої Міністерством освіти і науки філія поводить підготовку молодших спеціалістів за першим освітньо-кваліфікаційними рівнем

В 2009 році філія отримує ліцензію на проведення підготовки фахівців на базі 9 класу завсіма освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Для проживання іногороднім студентам, філія взяла в оренду приміщення Канівського училища культури та мистецтв, де створився гуртожиток.

Відповідно до державна санітарно – епідеміологічної експертизи, яка була проведена в 2012 році Канівська філія відповідає всім вимогам чинного законодавства та може проводити діяльність щодо надання освітніх послуг. Висновок експертизи діє до 2017 року.

Функціонує філія відповідно до положення, яке було затверджене Черкаською обласною державною адміністрацією в 2004 році.

Завдання Канівської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту

Місія Канівської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту-створення соціально-орієнтованого конкурентоспроможного ВНЗ, який відповідає світовим освітнім стандартам і потребам внутрішнього та міжнародного ринку праці якості. Філія – це навчальний центр висококваліфікованих фахівців з акцентом на розробку та реалізацію інновацій. Це місце, де виховується особистість з високими моральними і демократичними цінностями.

Поточний стан філії, з одного боку, є результатом її розвитку протягом 18 років, з іншого боку, це фон для своєї майбутньої модернізації. Навчальний заклад надає велику різноманітність можливостей для здобуття вищої освіти, підвищення кваліфікації в різних галузях управління, права та економіки і для проведення науково-дослідної роботи. Він має міжнародні відносини і бере активну участь у суспільно-політичному житті нашої країни.

Гордістю навчального закладу є випускники, які отримують престижну освіту на основі кращих традиціях національної вищої школи та практичний досвід у відповідних областях. Випускник - людина з глибокими професійними знань, який готовий працювати в умовах вільної ринкової економіки в правовому суспільстві.

Канівська-філія-Східноєвропейського-університету-економіки-і-менеджменту, КФ-СУЕМ

Студентське самоврядування в КФ СУЕМ

Студентська рада є сполучною ланкою між студентами та керівництвом філії.

Студентська рада Східного Європейського університету економіки і управління є вищим органом студентського самоврядування основні обов'язки яких вирішити кінцеві запитання студентів, стимулювання і розвивати хороші громадянство і демократії серед студентів.

Основними завданнями діяльності Студентської ради є:

- заохочувати діяльність освітніх, наукових і творчих студентів;

-захист прав студентів;

- заохочувати і координувати взаємну діяльність студентів філії тастуденти з інших вищих навчальних закладів;

- організовувати і проводити різні соціальні та благодійні заходи;

- для заохочення студентиприймають участь у художній самодіяльності, в різних концертах, конкурсах і т.д.;

- організувати вільний час;

- пропаганда здорового способу життя;

- організувати спортивні заходи.

Студентська рада є центром навчального закладу. Її місія полягає, щоб залучити студентів разом, щоб допомогти студентам реалізувати свої мрії і надії, щоб знайти талановитих людей, розвивати лідерство студентів.

Дозвілля в Канівській філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту

В університеті є багато можливостей, щоб насолодитися музикою, театром і танцями. Існує центр культури і дозвілля, який намагається розвивати творчі навички студентів. Вони талановиті і винахідливі. Вони можуть співати, танцювати, декламувати вірші і виступати як справжні актори.

Спортивний клуб університет допомагає студентам підтримувати себе у формі і бути здоровими. У різний час спортивна команда університету перемогла в різних конкурсах.

Спеціальності КФ СУЕМ

Канівська філія проводить набір за наступними спеціальностями, вартість яких склад:

1. Бухгалтерський облік – 4950 гривень;

2. Організація виробництва - 4950 гривень;

3. Обслуговування програмних систем і комплексів - 4950 гривень;

4. Туристичне обслуговування - 4950 гривень.

За всю роботу філії з неї випустилося велика кількість досвідчених фахівців, які досягли великих успіхів на роботі. Випускники займають керівні посади а різноманітних установах, підприємствах, корпораціях всіх областей України, а також в зарубіжних країнах. Вони працюють на всіх великих і середніх підприємствах міста Канева, у відділеннях банків, в органах державної влади та місцевого самоврядування міста і району.

Завдяки плідній праці нашого базового університету в Україні впродовж більше 20 років створено міцну матеріально-технічну і методичну базу навчання, висококваліфікований стабільний професорсько-викладацький склад – усе те, що є складовими гідного іміджу університету.

Після закінчення університету видається диплом державного зразка.

За бажанням студентів можливе отримання диплома міжнародного зразка, сертифікованого ЮНЕСКО (Євродиплому)

Навчальний заклад традиційно йде на зустріч тим, хто у минулому навчався, проте життєві обставини не дозволили їм закінчити навчання. Здійснюється прийом студентів на старші курси у порядку переведення і поновлення на навчання.

КФ-СУЕМ

Сьогодні Канівська філія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту є великим багатофункціональний вищий навчальний заклад з відмінними перспективами подальшого розвитку, який проводить належну підготовку майбутніх фахівців в економічній діяльності.

З повагою "Multicellphone"!