Роздрукувати сторінку

Ватутінська філія Черкаського медичного коледжу, ВФ ЧМК

« Назад

Історія Ватутінської філії Черкаського медичного коледжу, ВФ ЧМК

Ватутінська-філія-Черкаського-медичного-коледжу, ВФ-ЧМК

1961 року Виконком Черкаської обласної ради реорганізував Городищенське медичне училище у Ватутінське медичне училище Міністерства охорони здоров’я України.

З 1961 року по 1973 рік навчальний заклад здійснював професійну підготовку спеціалістів за двома спеціальностями.

З 1973 року здійснюється професійна підготовка спеціалістів зі спеціальності: «Сестринська справа».

1968 року розпочав своє функціонування тільки збудований гуртожиток. У гуртожитку могло розміститись 105 студентів.

1972 року розпочала функціонування їдальня.

1993 року запроваджено підготовку спеціалістів за рахунок фізичних або юридичних осіб.

1997 року навчальний заклад став філією Черкаського медичного коледжу.

Ватутінська-філія-Черкаського-медичного-коледжу ВФ-ЧМК

Навчально-виховний процес Ватутінської філії Черкаського медичного коледжу, ВФ ЧМК

Викладачі та керівництво навчального закладу при здійснені своїх професійних обов’язків орієнтуються на систему організаційних та дидактичних заходів, які спрямовані на реалізацію змісту освіти. Педагогічний колектив філії здійснює процес переходу від масового здійснення процесу навчання до індивідуального навчання. Викладачі навчального закладу розвивають творчі здібності своїх студентів та гідного внеску в охорону здоров’я. Викладачі філії здійснюють особистий підхід до кожного студента філії. Навчальна та виховна робота філії здійснюється на основних принципах науковості, гуманізму та демократизму.

Неабияка увага у навчальному закладі з боку викладачів приділяється на фізичне вдосконалення студентів філії, адже тільки фізично здорова людина може стати висококваліфікованим медичним працівником. Викладачі філії намагаються сприяти розвиткові потреби кожного студента у здоровому способі житті.

Керівництво навчального закладу сприяє оздоровленню студентської молоді філії. Викладачі навчального закладу сприяють гармонійному розвиткові кожної особистості навчального закладу. Кожного року навчальний заклад бере активну участь в організації обласних спартакіадах. У навчальному закладі проводяться змагання із волейболу, баскетболу та тенісу.

Культурні заходи філії:

- «Українські вечорниці»;

- «День української письменності та мови»;

- «Безсмертні рядки»;

- Літературна вітальня».

Контакти ВФ ЧМК

Адреса, Черкаська область, місто Ватутіне, проспект Дружби, 9.

Телефон: (04740) 6-13-63.

Мобільний телефон: +380986086776.

Сайт: https://sites.google.com/site/vatfilmedcollege/abiturientu/prijmalna-komisia

Розклад роботи приймальної комісії:

Понеділок – п’ятниця : з 9.00 до 17.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 13.00.

Субота з 9.00 до 12.00.

Ватутінська-філія-Черкаського-медичного-коледжу

Матеріально-технічна база Ватутінської філії Черкаського медичного коледжу, ВФ ЧМК

Матеріальна та технічні бази навчання навчального закладу відповідають усім вимогам нових навчальних програм та планів. У розпорядженні філії знаходиться один навчальний корпус. Площа навчального закладу становить 3 081 кв. м.

Студенти, які прибули здобувати професійні знання з інших міст та сіл України, мають можливість проживати у гуртожитку, який розрахований на 105 місць. У гуртожитку навчального закладу створені усі необхідні умови для комфортного проживання. Філія володіє власним спортивним залом, у якому студенти займаються різними видами спортивної діяльності. Також у навчальному закладі є тренажерний зал, який із великим задоволенням відвідують студенти філії.

В окремому приміщенні розміщується навчальна бібліотека, у якій є читальний зал. Бібліотека навчального закладу володіє широким вибором навчальної та розвиваючої літератури. Навчальні заняття проходять у сучасних 17 кабінетах та 6 лабораторіях. Навчальні кабінети та лабораторії навчального закладу обладнані усім необхідним обладнанням та навчально-методичним забезпеченням. У навчальному закладі є достатня кількість наочної, навчальної та довідкової літератури.

Навчальну практику студенти проходять на базі Ватутінської міської лікарні та Звенигородської центральної районної лікарні. У навчальному закладі функціонує комп’ютерний клас, який підключений до мережі.

ВФ-ЧМК

Цікаві факти ВФ ЧМК

Основною метою навчального закладу є формування висококваліфікованих медичних працівників із вищою освітою. Навчальний заклад здійснює професійну підготовку молодших спеціалістів. Навчальний заклад формує гармонійно розвинену особистість спеціаліста, яка здатна самостійно застосувати набуті знання та навички у критичних ситуаціях. Студенти навчального закладу активно займаються самоосвітою Викладачі філії навчають студентів швидко орієнтуватися в умовах стрімкого розвитку сучасного суспільства нашої країни.

Навчальний заклад забезпечує сферу охорони здоров’я нашої країни висококваліфікованими медичними працівниками, які відповідають сучасним вимогам медичної професії.

За роки освітньої діяльності філії спеціальність медичного працівника отримало шість тисяч фахівців, які здійснюють свою професійну діяльність у різних закладах охорони здоров’я країни. Випускники навчального закладу працюють у медичних закладах Черкаської області.

Отже, сьогодні ВФ ЧМК спрямовує свою виховну та навчальну діяльність на формування гармонійно розвиненої особистості, яка володіє власною вираженою власною громадянською відповідальністю.

З повагою "Multicellphone"!