Роздрукувати сторінку

Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва, ЧТ УНУС

« Назад

Сторінки з історії Чигиринського технікуму Уманського національного університету садівництва, ЧТ УНУС

Чигиринський-технікум-Уманського-національного-університету-садівництва

Свою освітню діяльність технікум розпочав 1938 року. Цього року Наркомзем створив технікум, який існував на базі аналогічної школи, яка здійснювала професійну підготовку колгоспних фахівців.

Навчальний заклад очолив Чепурний Андрій Семенович, який був досить знатною людиною. У навчальному закладі функціонувало чотири групи, навчання у яких тривало 4 роки. Першому випуску не вдалося випустити спеціалістів у зв’язку із початком війни. Після звільнення від німецьких окупантів міста Чигирин навчальний заклад відновив свою освітню діяльність.

27 квітня 1944 року навчальний заклад існував, як Чигиринський бухгалтерсько-економічний технікум.

У травні 1944 року 113 студентів були прийняті на навчання на перший курс. На другий курс навчального закладу було зараховано 14 осіб. На третій та четвертий курси поступило 88 осіб. У той час у навчальному закладі професійну підготовку проходили 227 студентів, які в майбутньому стали висококваліфікованими спеціалістами.

Заочне відділення технікуму розпочало своє існування із 1958 року.

1963 року студенти розпочали навчання за новими спеціальностями «Планування сільськогосподарського виробництва» та «Товарознавство, постачання та збут», які згодом припинили своє існування.

1993 року замість цих спеціальностей відкрили нову спеціальність «Правознавство».

2005 року навчальний заклад став структурним підрозділом Уманського національного університету садівництва.

Чигиринський-технікум-Уманського-національного-університету-садівництва, ЧТ-УНУС

Сьогодення Чигиринського технікуму Уманського національного університету садівництва, ЧТ УНУС

Сьогодні навчальний заклад здійснює професійну підготовку молодших спеціалістів . Студенти мають можливість навчатися на денній або на заочній формі навчання. Навчальний заклад здійснює підготовку спеціалістів на базі 9-их та 11-их класів. Сьогодні освітні знання та уміння у навчальному закладі здобувають 850 студентів.

Навчальний та виховний процес навчального закладу здійснюється завдяки талановитій діяльності висококваліфікованих педагогічних працівників. Серед викладацького колективу один викладач є кандидатом історичних наук та чотири викладачі є методистами навчального закладу. 23 педагогічні працівника володіють вищою категорією, а 15 викладачів – першою категорією.

Навчальний заклад забезпечує навчання студентів усіма необхідними умовами. Аудиторії навчального закладу обладнані усіма необхідними матеріалами та приладами. Навчальний процес здійснюється із широким використанням наочних матеріалів. У навчальному закладі функціонують комп’ютерні класи, які під’єднані до мережі Інтернет. У технікумі функціонує комп’ютерна правова база «Ліга – Закон», яка надає кожному студенту та викладачеві здійснювати якісну підготовку до навчальних занять.

Студенти, які прибули здобувати професійні знання та уміння із інших міст, забезпечуються місцями проживання у гуртожитку. У навчальному закладі функціонує їдальня, працівники якої радують студентів технікуму смачними та корисними обідами.

Випускники навчального закладу мають можливість продовжити навчання на старших курсах Уманського аграрного університету, Білоцерківського Державного аграрного університету. Фахівці, які закінчили у технікумі спеціальність «Правознавство» можуть продовжувати навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

За 70 років своєї навчальної діяльності технікум надав професійну підготовку та випустив 19 тисяч спеціалістів, які здійснюють свою професійну діяльність у різних галузях господарського комплексу нашої країни.

Спеціальності Чигиринського технікуму Уманського національного університету садівництва:

- бухгалтерський облік;

- оціночна діяльність;

- правознавство.

Чигиринський-технікум-Уманського-національного-університету-садівництва ЧТ-УНУС

Контакти Чигиринського технікуму Уманського національного університету садівництва

Адреса: 20901, Черкаська область, місто Чигирин, вулиця замкова, 86.

Телефон приймальної комісії: (04730) 2-54-98.

Телефон приймальної директора: (04730) 2-57-47.

Телефон директора технікуму: 098 080 8428.

Сайт: http://www.chigirintehn.in.ua/11-kontakti.html.

ЧТ-УНУС

Педагогічний колектив ЧТ УНУС

Викладачі навчального закладу здійснюють професійну підготовку висококваліфікованих фахівців, знання та уміння яких відповідають стандартам вищої освіти нашої країни. Викладачі навчального закладу здійснюють наукову та науково-технічну роботу, яка значно покращує якість навчання студентської молоді навчального закладу. Викладачі навчального закладу не тільки займаються науковою діяльністю, але й творчою. У навчальному закладі функціонують різні гуртки, на яких студенти можуть проявити себе. Викладачі навчального закладу досить відповідально відносяться до організації культурно-виховних заходів, адже вони повинні випустити не тільки висококваліфікованого спеціаліста, але й всебічно розвинену особистість, яка володіє доброю душею.

Велика кількість викладачів технікуму у свій час навчалися у технікумі, що дає змогу органічно поєднати досвід попереднього покоління викладачів із сучасними методами та формами підготовки майбутнього спеціаліста.

Отже, сьогодні навчальний заклад надає кожному студенту якісні та впевнені професійні знання та уміння. Навчальний заклад здійснює підготовку висококваліфікованого спеціаліста, який ознайомлений із сучасним станом ринку праці нашої країни.

З повагою "Multicellphone"!