Роздрукувати сторінку

Аналіз статей

« Назад

Аналіз статей, написаних іншими авторами, всупереч поширеній помилці, може використовуватися не тільки для того, щоб отримувати нові знання з потрібних нас питань. Насправді аналіз статей, які потрапляють в руки, володіє не тільки пізнавальною, але і творчою стороною. І що найцікавіше (про що абсолютно не підозрює більшість читачів, незалежно від своєї тематичної приналежності) - саме аналіз статей інших авторів часто може стати вирішенням одвічної проблеми багатьох новачків онлайнового бізнесу, яка формулюється таким же старим, як INTERNET, питанням...

аналіз статей

Найчастіше вирішення багатьох наших проблем знаходяться прямо під носом. Потрібно просто їх побачити і взяти на озброєння. Точно так само, як і в даному випадку.

І в цій замітці показано той потенціал, яким володіє виконуваний на регулярній основі аналіз статей інших авторів - і вкрай бажано зрозуміти цей потенціал і розкрити його у власній роботі.

І проблем з ідеями для авторських публікацій в одну мить стане в рази менше.

Дуже часто багато підприємців (в основному - початківці, але далеко не тільки) пропускають повз свого носа величезну кількість прекрасних ідей для власних авторських публікацій, абсолютно їх не помічаючи. А потім починають писати нам листи з одним-єдиним питанням: «Про що мені писати???? У мене немає ніяких ідей!!!». Інколи навіть складається таке враження, що людина цим пишається ... Мовляв, давай, розкажи мені, про що мені писати, а я послухаю, раз ти такий розумний ... ідей-то у мене все одно немає, ха-ха!

Звичайно, якщо ідеї розбазарювати направо і наліво - ніякого потенціалу не вистачить ...

Щоб подібне положення справ не стало долею, напишемо цю замітку, в якій збираємося показати кілька способів, використовуючи які, можна перетворити аналіз статей інших авторів не тільки в частину процесу самоосвіти, але і в приголомшливий генератор чудових ідей для власних авторських публікацій.

Повірте нам - аналіз статей може дати нам в цьому плані дуже і дуже багато. Головне - проявити творчий підхід і не упускати ті думки, які виникають під час читання певної статті. І все обов'язково вийде, більше того, Ви не перестанете дивуватися - наскільки все це просто, і чому Ви не додумалися до цього самі.

аналіз наукової статті

Одразу хочемо застерегти: ні в якому разі не ведеться мову про переписування контенту інших авторів, про порушення авторських прав, про «запозиченні» шматків тексту з різних статей та ін. З цілком очевидних причин Ви в своїй роботі повинні всіляко уникати подібних неподобств.

Ми говоримо про творчий підхід, про творення абсолютно нового, відштовхуючись від того, що вже є (і періодично з'являється) у Вас перед очима. І в першу чергу ця робота передбачає генерацію різноманітних ідей з подальшим їх втіленням у конкретні публікації.

Отже, ось деякі найпоширеніші способи.

Аналіз статей на предмет наявності точки зору, що відрізняється від Вашої. На нашу думку, даний варіант - найпоширеніший і найпростіший в реалізації. Керуючись цим підходом, Ви зможете досить швидко напрацювати велику кількість ідей для власних авторських публікацій і реалізувати їх в хороші статті, які будуть володіти безсумнівною змістовною якістю і цінністю для Вашої цільової аудиторії.

Полягає даний підхід в наступному.

Припустимо, Ви читаєте чиюсь статтю, що цікавить Вас, і при цьому самі досить добре в цьому питанні розбираєтеся. Погодьтеся, не буде нічого дивного в тому, якщо при цьому Ви виявите, що висловлена з даного питання автором статті точка зору відрізняється від Вашої. Таке відбувається досить часто, і розхожа народна мудрість недарма говорить - скільки людей, стільки думок.

аналіз наукової статті

Але з цієї ситуації можна отримати користь для себе і власного бізнесу, якщо тільки розкрити очі і включити свою сіру речовину.

Як чинять у такому випадку абсолютна більшість підприємців (особливо початківців)? Вони подумки висловлюють спростування автору, подумки обґрунтовують свою точку зору, а потім просто відкладають дану статтю в бік і забувають про неї.

Мій дорогий читачу, якщо у Вас є власна компетентна точка зору з даного питання, до того ж досить обґрунтована - чому б не написати про це власну статтю, породивши тим самим на світ чергову крихту свого авторського (унікального і, безсумнівно, цінного для аудиторії) контенту, якого Ви так потребуєте?

Коментарі, як кажуть, зайві.

Аналіз статей на предмет поставленого питання. Свого часу цей підхід був улюбленим з усіх, перерахованих на даній сторінці. Найчастіше користувалися ним під час навчання в інституті для написання наукових статей з тематики своєї спеціалізації (до речі, наші статті регулярно публікувалися в міжвузівських збірниках наукових праць - на той випадок, якщо це комусь цікаво). І коли прийшли в онлайн, на просторах Всесвітньої Павутини цей метод також надав дуже гарну послугу.

Досить регулярно практикують його і досі, у своєму онлайновому бізнесі, і він постійно приносить відмінні результати. Упевнені, Вам він також буде вельми і вельми корисний. Полягає він у наступному.

У досить багатьох статтях, автор, підводячи риску сказаному і формулюючи висновки, ставить те чи інше питання, і на цьому стаття закінчується. Якщо Ви досить багато читаєте, то прекрасно зрозумієте, про що ведеться мова. Такі приклади трапляються нам досить часто в будь-якій тематичній сфері.

Причина завершення статті саме постановкою питання може бути різною - може бути, автор не знає відповіді, можливо, для того, щоб дати цю відповідь потрібно провести певні дослідження та ін.

Але насправді це неважливо. Важливо інше - що це питання може стати відправним пунктом для появи на світ Вашої авторської публікації, а можливо, і цілого ряду таких публікацій.

Якщо Ви можете дати відповідь на це питання в силу своєї компетентності, або можете виконати подібні дослідження і зробити відповідні висновки, на це питання відповідають - ось Вам і готова ідея для відмінних статей власного твору!

Викладіть відповідь на поставлене автором питання за всіма правилами, висвітліть всі необхідні деталі, зробіть підсумковий висновок - і Ви подаруєте світу чудову публікацію, яка так довго чекала свого часу, щоб з'явитися з-під Вашого пера.

Аналіз статей на предмет неповноти викладу матеріалу. Даний спосіб може приймати одну з двох форм, залежно від суті аналізованого матеріалу, який може бути або відверто поверхневим, або сфокусованим на дещо іншому питанні.

аналіз статей це

Розглянемо обидві варіації.

Пункт перший - як відомо, мережа рясніє всякого роду поверхневими статтями, написаними за принципом «про все і ні про що», автори яких переслідують одну-єдину мету - наповнити свій ресурс текстовим контентом, причому неважливо яким. Та Вам, напевно, такі статті траплялися, причому у величезній кількості. З них абсолютно неможливо вивудити ні краплі корисної інформації, і часто буває відверто незрозуміло, навіщо такий текст взагалі був написаний.

Але як би там не було - у кожної такої статті є певна тема, нехай навіть вона і не розкрита в її змісті. Як кажуть, ось і прапор Вам в руки - якщо дана тема є темою Вашої спеціалізації - напишіть статтю з того ж питання, але на відміну від недобросовісного автора, зробіть свою публікацію корисною, викладіть в ній те, що хотів би знати читач - і у Вас вийде відмінний авторський матеріал!

Пункт другий - часто буває так, що в своїй статті автор змушений побіжно згадати про той чи інший момент, але розкривати його повністю немає або необхідності, або можливості. Дуже часто такі місця супроводжуються поясненнями типу: «дана тема - предмет окремої розмови ...», «обсяг статті не дозволяє повністю розкрити дане питання ...» тощо.

Ось Вам і карт-бланш! Візьміть цю саму «тему для окремої розмови» і поговоріть про неї зі своїм читачем в рамках самостійної статті!

Аналіз статей на предмет застарілих даних. Цей варіант дуже часто зустрічається в зарубіжних навчальних матеріалах, автори яких рекомендують новачкам починати саме з нього. Відразу хочемо уточнити, що робота з даного варіанту вимагає справжньої експертної кваліфікації у Вашій області (яка у Вас повинна бути, коли вже Ви збираєтеся чому-небудь вчити інших) і володіння самої що ні на є найсвіжішою і останньою (з точки зору датування) інформації про Вашу сферу діяльності.

Якщо все це у Вас є - саме даний спосіб дозволить Вам швидко виділитися серед всіх інших публіцистів. Суть його полягає в наступному.

Коли Вам на очі потрапляє досить цікава публікація, заснована на застарілих даних і через це втратила свою актуальність - чому б не освіжити її зміст? Напишіть власну статтю з даного питання, оперуючи свіжими та актуальними даними (природно, без копіювання тексту оригінальної статті), зробіть необхідні висновки, прогнози та ін.

У результаті з-під Вашого пера на світ з'явиться чудова стаття, яка буде унікальною, авторською і, поза всяким сумнівом, корисної для Вашого читача, а значить - і для Вашого онлайнового бізнесу.

Ще одне уточнення - даний спосіб підходить далеко не для всіх сфер спеціалізації. Найкраще він реалізується там, де спостерігається висока плинність інформації, коли одні дані швидко замінюються іншими (наприклад, матеріали про інвестування, огляди яких-небудь нових технологій, та ж сама юриспруденція та ін.). Але в деяких нішах його ефективність помітно нижче - там, де інформація оновлюється відносно рідко (до речі, сюди відноситься і класичний копірайтинг).

Тому перед обмірковуванням застосування даного способу у Вашій роботі візьміть до уваги ступінь його придатності конкретно у Вашому випадку.

Ось такі цікаві способи створення власних публікацій, в основу яких покладено аналіз статей, написаних іншими публіцистами. Погодьтеся, все це досить нескладно, але при грамотному і творчому підході може забезпечити Вам просто тонни унікального і надзвичайно цінного контенту, що виходить з-під Вашого пера, того самого контенту, який необхідний в нашому бізнесі як повітря!

Хочемо підкреслити, що в даній замітці викладено тільки самі основні способи підготовки власних авторських матеріалів через аналіз статей, написаних іншими авторами. Насправді, якщо подивитися на процес творчо, цих способів існує просто незліченна кількість. Просто проводите на регулярний основі аналіз статей, які будуть потрапляти в Ваші руки і фіксуйте ідеї, що приходять Вам при цьому в голову.

Ну і, звичайно, не забувайте втілювати їх у конкретні публікації (інакше, навіщо тоді взагалі про все це говорити?).

Ще один досить важливий момент - проводячи аналіз статей інших авторів, ми можемо черпати ідеї не тільки для написання власних статей. На основі цієї роботи можуть народитися ідеї і для цілих електронних книг (як безкоштовних, так і платних), спеціальних доповідей, різноманітних аудіозаписів, відеозаписів та іншого власного авторського контенту.

аналіз статей

Тому, аналіз статей - річ набагато більш корисна, ніж може здатися на перший погляд!

Одним словом беріть на озброєння, застосовуйте і поповнюйте власні запаси авторського контенту новими публікаціями відмінної якості!

До речі, хочемо Вам нагадати, що наші спеціалісти ( «Multicellphone») можуть для Вас підготовити будь-яку навчально-наукову роботу: замовити, купити чи зробити аналіз статті, аналіз статті на замовлення, замовити аналіз статті у спеціалістів, купити аналіз статті, написати аналіз статті, ціни на аналізи статей, яка ціна аналізу статті та всі інші види наукових робіт. Для цього достатньо скористатися автоматизованою формою на сайті для замовлення робіт або в соціальній мережі ВК. Просто напишіть нам і ми виконаємо будь-яку роботу на замовлення за Вас! Швидко, якісно та дешево)

З повагою "Multicellphone"!