Роздрукувати сторінку

Студент

Сучасні студентські громадські організації

Всі сучасні студентські громадські організації можна розділити на дві умовні групи. Це союзи, що функціонують в рамках навчального закладу та створені з ініціативи студентів або адміністрації вузу. Друга група - молодіжні об'єднання регіонального рівня, які співпрацюють з міськими або обласними рухами, займаються займаються політикою або охороною навколишнього середовища.

студенческие отряды

Також студентські громадські організації можуть мати декілька напрямів діяльності:


19.01.2015 06:35/читати далі...
AIESEC Київ

Історія організації AIESEC почалася в далекому 1946 році, після Другої світової війни. Тоді в світі виникла гостра нестача нових лідерів, які б відродили суспільство і об'єднали країни. Так завдяки ініціативі групи студентів і був покладений фундамент AIESEC.є

аисек

Ставка на молодь - давній інструмент, як підтримання національного духу, так і зовнішньої експансії, як діалогу культур, так і.......


19.01.2015 06:27/читати далі...
Студентські організації Львівщини

За роки незалежності в Україні постійно зростає кількість молодіжних, зокрема і студентських, громадських організацій. Сьогодні діють такі організації загальноукраїнського масштабу: Українська студентська спілка, Спілка українських студентів, Український фонд студентів, Центральний союз українського студентства, Всеукраїнська рада студентів, Об’єднання студіюючої молоді “Зарево”, Асоціація правозахисних організаторів студентів України.

студенти льв_в

Аналіз статутних документів цих організацій виявив, що їхня діяльність.......


18.01.2015 11:40/читати далі...
Українські студентські профспілки

Існуючим студентським профспілкам варто внести істотні зміни в свою діяльність щоб відповідати призначенню профспілки. На даний момент студентські профспілки по суті своїй діяльності більше відповідають «Студентським клубам».

волонтерська студентська організація

Для реформування профспілкової діяльності керівництву профспілок слід зрозуміти, які права мають студенти........


18.01.2015 10:24/читати далі...
Християнська асоціація молодих людей

Сьогодні багато говорять про католицької молоді. Величезна кількість молодих людей приїхало до Риму на поховання Папи Римського Іоанна Павла Другого. А тепер в Кельн з'їхалися кілька сот тисяч молодих людей на Всесвітню зустріч католицької молоді. Багато учасників зустрічі є членами релігійних молодіжних організацій. Мабуть, найвідомішою з таких організацій є Християнська асоціація молодих людей, яка цього року відзначає свій 150-річний ювілей. В рамках ювілейних урочистостей намічено провести цілий ряд заходів. Кульмінацією була конференція в індійському місті Мумбаї, який до 1995 року називався Бомбеєм. Маркус Баум скористався можливістю поговорити з головою Всесвітньої християнської асоціації молодих людей Сесаром Молебатсі.

хамл

У Християнської асоціації молодих людей є.........


18.01.2015 10:13/читати далі...
Діяльність Міжнародної молодіжної палати

Унікальна роль молоді у вирішенні міжнародних проблем обумовлюється рядом факторів.

молодіжна палата

По-перше, молоді люди, що........


18.01.2015 10:05/читати далі...
Молодіжний рух у Німеччині

Радикальні політичні рухи Німеччини в основному складаються з молоді, в той час як середній вік членів традиційних партій постійно збільшується, а профспілки вже багато років скаржаться на відсутність молодої зміни.

молодь німеччини

До лівого політичного крила в сучасній німецькій політиці належить.......


18.01.2015 09:59/читати далі...
Молодіжний рух у США

Історія США знає чимало явищ, названих згодом унікальними, неповторними і не мають аналогів. На наш погляд, всі ці епітети як не можна більш точно підходять до потужного і безпрецедентного американському феномену XX століття - молодіжному протестного руху другої половини 1950-х - першої половини 1970-х років. Ледве виникнувши, воно негайно ж привернуло до себе увагу вітчизняних і зарубіжних соціологів, письменників, філософів, публіцистів. Саме в ці роки молоді люди Америки голосно заявили про свою відмову жити згідно нормам, правилам і культурним цінностям своїх батьків. Саме тоді одні з них, бажаючи змінити систему законодавчим шляхом, активно включилися в політичну боротьбу, а інші, прагнучи своїми силами створити альтернативне суспільство, зі світом і організовували комуни, а потім і зовсім йшли в релігію, втративши віру в можливість змінити навколишню дійсність. За поколінням 1960-х закріпилася назва «бурхливе», «бунтівне».

рух студентів сша

Рух протесту американської молоді другої половини.......


18.01.2015 09:55/читати далі...
Панорама студентського руху Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"

На переламі 19-20століття в Російській імперії зростала нестача технічних кадрів. Все це виникло через бурхливий розвиток промисловості в Російській федерації. В ці ж часи розвивався і студентський рух на території Російської федерації. Підсиленню студентського руху сприяло введення нових правил жорсткого нагляду за студентами.

студенти кпі

Студентство КПІ- одна з найяскравіших і одночасно проблемних.......


18.01.2015 09:51/читати далі...
Сучасний етап розвитку студентського руху в Україні

В даний час система всесвітнього молодіжного руху відрізняється складністю і суперечливістю. Нестрункими системи пов'язана з різноманіттям існуючих форм і рівнів молодіжного руху, відсутністю ефективної координуючої структури на глобальному рівні, труднощами політичного характеру. Глобалізація, що супроводжується появою великої кількості неурядових молодіжних організацій на тлі неефективності структур, покликаних координувати їх взаємодію на світовому рівні, змушує ці організації самостійно створювати механізми співпраці.

молодіжний рух українка

Найбільшу популярність здобувають структури, що......


18.01.2015 09:29/читати далі...