Роздрукувати сторінку
Главная \ Права студентів \ Розділ 3. Права студентів за кордоном

Розділ 3. Права студентів за кордоном

34. Франція – вступ до університету без іспиту

Кілька років тому наших студентів у французьких університетах можна було буквально по пальцях перечислити. Але за останні два-три роки ситуація різко помінялась.

французькі-студенти

Якщо брати до уваги сухі цифри статистики, то вступ у........


24.08.2015 04:06/читати далі...
33. Безкоштовність навчання в Німеччині

Навчання в Німеччині надзвичайно привабливе для іноземців з цілого ряду причин. Насамперед, це можливість отримати фундаментальну вищу освіту в найстаріших ВНЗ Європи без вступних іспитів, освіта в Німеччині передбачає вибір між германомовними і англомовними програмами. Навчання в Німеччині дозволяє студентам працювати на місцевих підприємствах, що відкриває перед іноземцями відмінні перспективи на швидке працевлаштування по закінченні вишу. Дипломи міжнародних відділень німецьких вузів високо цінуються роботодавцями багатьох країн Європи і США.

освіта-в-Німеччині

Освіті в Німеччині присвячено безліч гілок на різних форумах, питання спливають тут і там, компанії-посередники роблять на цьому непоганий бізнес, адже........


24.08.2015 04:04/читати далі...
32. Оплата навчання в Італії залежно від матеріального забезпечення сім’ї

Сьогодні освіта в Італії знаходиться в стадії реформування. У відповідності з новими стандартами вона зводиться до європейської триступеневої моделі.

оплата-вищої-освіти-в-Італії

Бакалаврат. Освіта в Італії за цією програмою проводиться протягом.......


24.08.2015 03:57/читати далі...
31. Право розвивати свої творчі здібності до професійного рівня на базі університету Амстердама

University of Amsterdam бере коріння початку свого існування ще з XVII століття, у 1632 році він був заснований для навчання студентів в сфері торгівлі та філософії. З 1877 року в університеті Амстердаму замість двох факультетів стало функціонувати сім, а саме – факультет економіки та бізнесу, науки, стоматології, гуманітарних наук, права, медичних наук, соціальних і поведінкових наук. На сьогоднішній день в університеті проводиться навчання більш ніж на 60 спеціальностях з майже 30 тисячами іноземних студентів і 5 тисячами викладацького складу.

Університет-Амстердама

University of Amsterdam – це один з........


24.08.2015 03:55/читати далі...
30. Не Амстердам для студента – а студент для Амстердама. Право бути затребуваним, якщо ти трудолюбивий

Останнім часом молодь нашої країни з великим інтересом ставиться до отримання освіти в зарубіжних навчальних закладах, адже так молоді люди набувають високий рівень знань у відповідних галузях і підвищують свої здібності у володінні іноземними мовами. Для багатьох навчання за кордоном – це також унікальна можливість познайомитися з культурою та звичаями інших народів, адже це права студентів за кордоном.

освіта-в-Амстердамі

Амстердам і студент - якісна європейська освіта за кордоном........


24.08.2015 03:53/читати далі...
29. Право на гарантовану гідну стипендію за відповідність високим освітнім стандартам Франції

Франція є одним з найбільш затребуваних центрів навчання за кордоном, запрошуючи рясну кількість іноземних студентів щороку з усього світу. На додаток до хорошого освітнього досвіду, навчання у Франції призводить до хороших можливостей кар'єри на міжнародному рівні після закінчення навчання. Франція більше відома своїм високим рівнем технологічного розвитку, культури та освітніх стандартів Франції, яка приваблює велику кількість молодих претендентів туди кожен навчальний рік.

освітні-стандарти-Франції

Протягом багатьох років, країна показала своє важливе місце в таких предметах, як.......


24.08.2015 03:50/читати далі...
28. Шпаргалка і французький студент – речі несумісні

Досить часто ми чуємо вислів «Шпаргалка і французький студент – речі несумісні», невже це дійсно так? Спробуємо розібратись.

шпаргалки-і-французький-студент

Структура вищої освіти Франції потерпає сьогодні піднесення: якщо в 1980 році чисельність студентів нараховувала приблизно..........


24.08.2015 03:48/читати далі...
27. Право студента сорбонина на страйк проти політичної реальності

«У французькій стороні,

на чужій планеті,

треба вчитися мені

в університеті»

право-на-страйк-проти-політичної-реальності

Все частіше нам доводиться чути про численні заворушення французьких студентів, адже у.........


24.08.2015 03:46/читати далі...
26. Право вільного відвідування занять у Сорбонні (Франція)

Той, хто мріє про вільне відвідування занять, має змогу, нехай вступає до університету за кордоном, де студентам надано право вільного відвідування занять у Сорбонні (Франції).

право-вільного-відвідування-занять-у-Сорбонні

В даний час багато студентів мріють про можливість оформити для себе право вільного відвідування занять, і....


24.08.2015 03:42/читати далі...
25. Демократично-недорога освіта в Іспанії. Право на знижку в перший рік навчання

Демократично-недорога освіта в Іспанії – це питання, яке хвилює багатьох батьків. Останнім часом навчання в Іспанії стало набувати завидну популярність: з одного боку, це можливість отримання диплома, визнаного в усьому світі, з іншого боку, оплата та ціни на освіту в Іспанії незрівнянно нижче, ніж у багатьох країнах Європи. Тих же, хто вирішив перебратися в Іспанію на постійне місце проживання, хвилює питання навчання їхніх дітей у школах і відповідно його вартість. Великою популярністю користуються іспанські спортивні школи.

Демократично-недорога-освіта-в-Іспанії

Демократично-недорога освіта в Іспанії передбачає три види загальноосвітніх шкіл:.........


24.08.2015 03:39/читати далі...