Роздрукувати сторінку

Гуманітарні дисципліни

Політичний аналіз – багаторівнева, міждисциплінарна, системна наукова дисципліна, яка синтезує теоретичні і прикладні знання в дослідницьку політологічну та/або управлінську програму, націлену на рішення як пізнавальних, так і практичних завдань, досягнення відповідного результату; особливий стиль наукового мислення. Особливе значення в парадигмі політико-управлінського аналізу має вироблення державних та інших рішень громадських проблем, оцінку їх ефективності в сучасних конкурентних умовах світового і національного розвитку.

Політичний аналіз виступає як одна з політико-управлінських дисциплін, поряд з політико-адміністративним управлінням, державним адмініструванням, політичним менеджментом та ін.

аналіз-політики

Основною метою освоєння дисципліни «Політичний аналіз» є...


17.01.2019 22:09/читати далі...

Пропонований курс «Порівняльна типологія англійської та української мов» для студентів іноземного відділення філологічного факультету є найважливішою дисципліною. Курс призначений для більш глибокого освоєння української мови, особливостей її структури на основі зіставлення з англійською мовою. Засвоєння іноземної мови відбувається успішно, якщо її особливості вивчаються у зіставленні з фактами рідної або іншої іноземної мови, відомої учням.

Основне значення для студентів – іноземців у навчанні іноземній мові (українській мові) має виявлення типологічно важливих структурних відмінностей іноземної мови від рідної мови, а також від інших мов, з якими учні порівнюють українську мову; встановлення типології мови, визначення типологічних характеристик досліджуваної мови щодо іншої іноземної мови.

засвоєння-іноземної-мови

При порівнянні української та англійської мов чітко...


17.01.2019 22:12/читати далі...

Дисципліна «Практика діяльності зв'язків з громадськістю» є основою для здійснення подальшої професійної діяльності. Дисципліна відіграє найважливішу роль у формуванні теоретичних знань і практичних навичок в області формування PR-програм і здійснення проектів.

Мета курсу – познайомити студентів з різними аспектами самого поняття «зв'язки з громадськістю», викласти теоретичні і практичні основи цієї спеціальності, окреслити контури професії.

зв'язки-з-громадськістю

Завдання курсу...


17.01.2019 22:14/читати далі...